Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta fent van a hőm:...

Napok óta fent van a hőm: 36,9 reggelente. A cicim is fájdogál, semmi jele a menzinek, a 39. ciklusnapon vagyok. Most mégis negatívat teszteltem Medi-Preg teszttel. Akkor mi lehet ez, ha nem baba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 18:32
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Ha meg nem akarsz tesztelni akkor irány a doki!Én nem vagyok orvos csak tanácsot tudok adni!Sajnálom, hogy nem segíthettem!
2009. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
jaj, ne haragudj, nem neked szólt a válasz, hanem a teszteknek... kicsit elszomorodtam, tudod már 99%-ban biztos voltam a babában....tegnap meg ma pedig nagyon halvány rózsaszínes folyásom volt, de csak reggel, ez jelentheti azt, hogy megjön?
2009. máj. 15. 18:58
 13/43 A kérdező kommentje:
egyébként neked is lehet baba? késik a menzid?
2009. máj. 15. 19:00
 14/43 anonim ***** válasza:

Nem haragszom.Tudom, hogy rossz a bizonytalanság.Én hétfőre nem várom, de már alíg bírok magammal!Két nagyon halvány pozim van, de az is inkább időn túl lett pozi.Szal nem tudni, hogy mi van!Tehát megértelek!

Mivel a hőd fent van, szerintem vagy most ágyazódott be, vagy lehet a szervezted így jelzi, hogy itt lenne a mensi ideje, de mivel baba van, nem jön meg.Csak így reagált a szervezeted!Érzi a változásokat!Egyébként milyen tüneted van?

2009. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Ha a hétvégén is tapasztalsz rózsaszínezést, akkor köv. héten irány doki!
2009. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
délutánonként nagyon fáradt vagyok, legszívesebben már most is lefeküdnék aludni, meg többet is eszem a cicim meg néha fájogat, olyan furcsán szurkál, de mindig csak az egyik és csak pár percig... tegnap meg ma reggel viszont nagyon halványrózsaszín pár csepp sűrű folyásom volt, lehet hogy ez már a menzim? Bár nekem inkább nagyon híg, olyan vizes sötétbarna szokott lenni mielőtt megjön
2009. máj. 15. 19:05
 17/43 A kérdező kommentje:
remélem neked sikerül! de, ha nem akarsz csalódni, a nemvárt napja előtt ne tesztelj, nagyon rossz érzés ám! Még akkor is, ha nem is számítasz arra, hogy + lesz!
2009. máj. 15. 19:10
 18/43 anonim ***** válasza:
Tudom, már sajna csalódtam épp eleget.A pár mondta, is hogy tök felesleges, de én már tudni akarom, hogy amiket érzek azok a terhesség jelei, vagy valami baj van!
2009. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
neked tünetek? régóta próbálkoztok?
2009. máj. 15. 19:13
 20/43 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a negyedik hónap?Ti mióta próbálkoztok?

Úgy egy hete erős görcsölést éreztem, azóta minden nap úgy érzem, hogy leszakad a derekam.Feszül a méhem,szurkál a hasam, néha még lejebb is belenyilal.A mellem néha szurkál!Fel vaygok puffadva!Az a baj ez mind lehet a menszesz jele is!Jah még annyi, hogy fáradékonyabb vagyok!

2009. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!