Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt először 2 csík az...

Tegnap volt először 2 csík az ovu tesztemen és szeretkeztünk is. Ma ismét van két csík (talán erősebb is mint tegnap). Érdemes ma szeretkezni?

Figyelt kérdés
Ja, és ma egész nap hasszurkálást érzek ... Félek ,hogy inkább ártok a "tul sok" szeretkezéssel ...
2008. márc. 25. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tegnap volt nemmuszáj ma. de nem ártassz neki az bisztos
2008. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor szeretkezzetek, amikor csak kedvetek van! Ne akarjátok görcsösen, mert annál nehezebben fog összejönni! Kitartás!
2008. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 13. napon volt poz. az ovutesztem, igy aznap és másnap is együtt voltunk a párommal. A 28. napon teszteltem és terhességet mutatott a teszt. A spermiumok akár 72 óráig is életképesek. Ha van kedved hozzá szeretkezzetek, ha nincs akkor ne.
2008. márc. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, mert annál nehezebben jön össze! Amikor kedvetek van, és mindketten úgy érzitek akkor legyen szex!Remélem összejön! Én is szeretnék már babócát, próbálok én sem görcsölni és rákoncentrálni, hát megmondom nem mindig megy, de azért megpróbálom! Szorítok neked! Írj majd, hogy mi lett!! SZORÍTOK NAGYON!!!!!
2008. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül is szeretkeztünk, de próbálom nem muszájból ... És próbálok nem görcsölni ...Következő nap már negatív lett az ovu teszt. És most a várakozás ... ((:
2008. márc. 26. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismeros szuleszno tanacsa, miutan homeroztem-szamoltam-ovulacios teszteztem de nem lett baba:

Cilkus 10. napjatol masfel-ketnaponta szex a 20. napig.

Meg abban a ciklusban megfogant a baba! Az ovu teszt csak tampont, de igy biztos, h mindig lesz ott megfelelo mennyisegu kiskatona, ha kiszabadul a pete :)

2008. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!