Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi sajna szinte csak hétvégén...

Mi sajna szinte csak hétvégén tudunk szexelni a férjemmel, nagyon sokat dolgozik. Így is összejöhet?

Figyelt kérdés
1éve4 hónapja hagytam abba a fog.gátlót,nov óta nem védekezünk és még semmi..:((
2009. máj. 15. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Egyetlen együttlét is elegendő a terhességhez, persze ha jó időben vagytok együtt.
2009. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm 3 alkalommal volt együtt a párjával, igaz az pont középidőre esett és sikerült a kicsike! Bár mindenhol a 2-3 naponkénti összebújást írják, szerintem egy alkalom is elég hozzá... Bár mi 2-3 naponta vagyunk együtt, fél éve még semmi :-( De nem adjuk fel!!!
2009. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jókor van a férjed jó helyen, akkor igen. :)

Azért nem mindenkinek sikerül rögtön a baba. Ha kicsit körbenézel az oldalon sok ilyet olvashatsz. Engem mindig elszomorít, hogy mennyi nő vágyik gyerekre, és nem akar nekik sikerülni. Egyenként szorítok nekik. Főleg azért, mert mi későbbre terveztük, és mégis elsőre összejött. Sok sikert, és ne keseredj el!

2009. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!