Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg most hétvégén lenne...

Elvileg most hétvégén lenne peteérésem. Amikor együtt voltunk tegnap párommal, eléggé fájt a méhem. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Ilyet még sosem éreztem: mintha párom a méhemet döfködte volna..Lenntebb van a méhem? Vagy mert peteérésem lesz elvileg hétvégén?

De peteérés körül nem fennt van a méhszáj?

Mitől lehetett ez a kellemetlen érzés?

(30-35 napos ciklusaim vannak, sosem tudom pontosan mikor van peteérésem. Most vagyok 18. napomon. Előző hónapban csak 3 napig tartott a menszeszem, terhességi tesz akkor - lett)


2009. máj. 15. 11:39
 1/2 nini24 ***** válasza:

Szia!


Választ nem tudok adni, de én is így jártam, és hasonlóan nem értettem, mint te! :( 3 napja egütt voltunk a párommal, és nagyon fájt! Mintha a méhemet érte volna el:( Aztán tegnap volt sztem peteérésem(ovuteszt, hőmérőzés) Tehát ki érti ezt...??

2009. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érint, ezért keresgéltem a neten, de csak ennyit találtam:

A peteérés folyamán létezik-e, hogy a hüvely megrövidül és a méhszáj az aktus során érezhetővé válik?

Válasz:

Igen. A peteérés környékén a hüvelyizmok (meg persze a méh és függelékeinek) motilitása is megváltozik, épp a fogantatást elősegítendő. Egyébként átlagos partneri "méretek" esetén a méhszáj egy normál aktus során is érezhető, legfeljebb a mozgékonysága , konzisztenciája, ritmikus összehúzódása nem olyan mértékű/feltűnő.

Dr. Nagy László

2009. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!