Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a nemvárt előtt...

3 nappal a nemvárt előtt negatív ClearBlue. Lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
igaz nem reggeli elsőből csináltam

2011. dec. 6. 14:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
leginkább tapasztalatokat, aki írt is annak köszönöm. nem kötözködést vártam, főleg, hogy így is elég küzdelmen vagyok túl, hogy egyáltalán próbálkozhassunk a párommal. nekiesni a másiknak, hogy miért ilyen ostoba, nagyon könnyű. ráadásul olyan gyógyszert is szedek, amit terhesség esetén azonnal abba kell hagyni, így nekem minden nap számít.
2011. dec. 6. 15:42
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Igazat adok a többségnek, nem érdemes ilyen korán tesztelni. Elhiszem, hogy nehéz türelmesnek lenni, de most ezzel előrébb jutottál? Nem valószínű. Ugyanúgy ott a kétség benned, hogy "mi van, ha csak túl korai volt." Persze az van ráírva, hogy 4 nappal mensi előtt is kimutathatja. De egyáltalán nincs rá garancia, hogy tényleg ki is mutatja ilyen korán, csak esély van rá. Ráadásul ha már ennyire türelmetlen vagy, legalább reggeli elsőből csináld, mert ilyen korán, mikor még épp csak elkezdődhetett a hcg hormon termelődése, tényleg múlhat azon, hogy mennyire volt koncentrált a vizelet. Szóval 50-50, vagy túl korán csináltad, vagy tényleg nem vagy terhes. Erre nem lehet mást mondani.
2011. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztek érzékenysége:


Qupido: 10

Rapi preg corax: 20

Rapi preg direct: 20

Gabriel: 20

HCG: 20

Medi-lab: 20

Clear blue: 50


Ennek alapján a Claerblue-val abszolút hülyeség még a nemvárt napján is tesztelni - legalább pár napos késés, mire a HCG szint eléri az 50-est. A nemvárt előtt még a 10-es érzékenységű sem feltétlenül mutat pozit akkor sem, ha baba van. Kis türelem, nemsokára biztosat tudhatsz. Nekem amúgy a Walentin teszt (gyógyszertári) mutatta meg legelőször a babót. Ez 10-es. Pár nappal később a MediLab is pozi lett. :-)

2011. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írnak kicsit bővebben a tesztekről. A clearblue-ról tényleg azt írják, hogy csak az elmaradt menstruáció után jelez pozitívat. Ha ennyire minden nap számít, érdemes lenne a legérzékenyebb teszttel próbálkozni, és reggeli pisivel. Szóval több hibát is elkövettél, nem bántásból mondom, de ha ennyire korán meg szeretnél győződni a dologról, akkor ezeket a szabályokat mindenképp érdemes betartani, különben semmit nem ér az egész. Egyébként szorítok, hogy legyen baba!

2011. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A clearblue bol is a compact a jó de mindenféleképpen várd meg,hogy késsen.Én nemvárt utáni reggelen teszteltem vele + és nekem semmi más nem akarta kimutatni. Drukkolok :)
2011. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Igazuk van akik azt írták, hogy várni kellene legalább a nemvárt napig! Mi is több mint 3 évet vártunk mire sikerült! Én csak kétszer teszteltem ez idő alatt, akkor is midig késett pár napot már a mensi és picit reménykedtem. De a tüneteket minden mensi előtt kerestem magamon, már szinte a rögeszmémmé vált. Végül mikor teherbe estem meg jó sokára csináltam tesztet, mert az összes tünetem mensire volt jellmző. Nem is gondoltam, hogy terhes lehetek. Mert már feladtam, mert igazábol csak lombikkal lehetett volna bbánk. És mégis természetes uton sikerült.

Próbáld meg lazábbra venni, mert a 4 hónap még semmi, ha meg neadj Isten sokat kell várni, könnyen be lehet golyózni.

Nagyon sok sikert kívánok neked!

26 hetes kismami.

2011. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy minél előbb tudni akarod, hogy mi van, én is így voltam vele. És nekem ki is mutatta egy 10-es teszt a nemvárt előtt 4 nappal.

A Clearblue ilyenkor még tényleg semmit nem jelent, ez az egyik legkevésbé érzékeny teszt. Ilyenkor csak 10-es teszttel érdemes tesztelni, és reggeli első pisiből. Szóval szerintem szerezz be 10es tesztet és próbálkozz azzal, lehetőleg reggel. Sok sikert!

2011. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És miért kellett lepontozni? A kérdésre válaszoltam, szóval nem értem...
2011. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vagy terhes!
2011. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam senkit
2011. dec. 8. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!