Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy peteérésem van?...

Nini24 kérdése:

Létezik, hogy peteérésem van? Ihatom ma már a palástfű teát?

Figyelt kérdés

[link]


Innám a palástfű teát, akkor ma már elkezdhetem?Tegnap azt hittem, az ovu teszt nem lesz pozitív, mert reggel egyértelműen halvány volt, de azért estefelé is csináltam egyet, el is feledkeztem róla, félreraktam, majd 30 perc után ránéztem, és egyértelműen olyan erős volt a csík, mint a kontrollcsík. A hőm 2,5 tizedet feljebb ment ma. Akkor most van pé-em? A hasam 2 napja szúrkál, viszont a tojcsis folyás helyett most csak krémes van, viszont azt vettem észre, hogy nagyon sok.

Szerintetek? Köszönöm!


2009. máj. 15. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen,most van pé-d.Akkor már ma elkezdheted inni!

2009. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,elkezdheted inni a palástfűteát!Sok sikert!

2009. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönömköszönömköszönöm!!!! :)))))))
2009. máj. 15. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az elözökhöz, csak annyit szeretnék még írni, hogy ovu tesztet a délutáni és esti órákban érdemes csinálni (de lehet nem is lesz már rá szükséged:)
2009. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen,2 nappal előtte este csináltam, csak aztán tegnapelőtt nem tudtam este, mert dolgoztam, és gondoltam, reggel meglesem, mi újság :) Aztán persz elkenődtem, mert nega lett, aztán du. valami motoszlált bennek, és csináltam mégegyet. 6 körül:) És az pozi lett! :) drukkoljatok nekem kérlek, hogy legyen egy másfajta pozi tesztem is hónapvégén :) Veletek mizujs? drukkolhatok? vagy gratulálhatok ? :)

2009. máj. 15. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó válaszoló vagyok. Én a második babánál ittam palástfü teát stb. És igen, a kisfiam most lesz 8 hetes!

Drukkolok neked is!!!!

2009. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzájuk, és sok boldogségot kívánok nektek! :)
2009. máj. 15. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!