Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem fáj a mellem, ha...

Miért nem fáj a mellem, ha minden hónapban szokott eddig fájni?

Figyelt kérdés
Tavaj volt egy missed ab-om sajnos, azóta minden hónapban annyira fájnak a melleim mint amikor terhes voltam tavaj! Ebben a hónapban viszont egyátalán nem érzek ilyet! A változatosság kedvéért most a derekam akar beállni, nem vagyok felfázva nem rég voltam dokinál! A másik hogy a hőm 2 napja lement 3 tizedet, azóta pedig felment már 37,1-re és nem változott! A hasam is görcsöl kicsit, eddig azt sem igazán ereztem! Szerintetek mi lehet ez? Kérlek segítsetek mert már nagyon szretnénk babát! Köszönöm!
2009. máj. 15. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet terhes lettél!Csinálj majd egy tesztet,akkor megtudod mi a helyzet!Sok szerencsét!

2009. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!