Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi előtt vagyok 1 nappal...

Menszi előtt vagyok 1 nappal a reggeli hőm 36,5, lehetek még babás? A meleim feszülnek és kicsit görcsölök, de ez menszi jel is lehet.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:

tesztelj!

Én hőt soha nem mértem, úgyhogy azt nem tudom. nekem csak jelei voltak, és tényleg baba van :)

2009. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen hamar kimutatja a teszt?Nagyon félek tesztelni mert már sok negativ tesztben volt részem.De most ebben a hónapban ittam a cickafark és a palástfü teákat,remélem baba lesz.
2009. máj. 15. 08:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Írjatok már tapasztalatokat,ti hogy voltatok ebben a helyzetben.Nagyon tanácstalan vagyok.
2009. máj. 15. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a menstruáció előtt pozitív volt, és csak mellfeszülést éreztem. Szerintem holnap tesztelj! Egy tesztet megér, hogy megtudd mi van! Szerintem már fogja mutatni, ha van baba!!
2009. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem mensi előtt 3 nappal erős +, napközben :)


Írj majd!!!! :)

2009. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát sajna már megint megjött,pedig most még ittam a teákat is,ha van valami jó ötletetek még mi segítene kérlek írjatok mindent megfogadok.Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 16. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom :((

Én nem tudok praktikákat, nekem a teherbeesés könnyen megy, nekem 2 missed ab-om volt a 3. terhességemből van a kisfiam, és most várjuk a tesót. Aggódom is végig az egészet.


Drukkolok, hogy minél hamarabb 2 csíkos legyen a teszted!!!


7 hetes km-első válaszoló

2009. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is drukk hogy minden rendben legyen.
2009. máj. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!