Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok mikor a beülti nem...

Lombikosok mikor a beülti nem sikerült meddig véreztetek/barnáztatok?

Figyelt kérdés
Nov.14.-én volt beültetésem rá egy hétre meg jött!Erős görcseim nem voltak de normál mennyiségben volt mensim bár a darabos részét lehet inkább az utro és a crinon gél képezte.Akkor csináltam tesztet ami negatív lett.Ennek már két hete de a barna néha nagyobb mennyiségű folyás még azóta is jelentkezik!Ma megint teszteltem nem-e méhen kívüli de megint negatív a teszt!Volt olyan akinek ilyen sokáig el húzódott a barnázás?
2011. dec. 5. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt a mensim, mint máskor.
2011. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem is csak azzal van bajom,hogy két hét után még mindíg barnázok!Ez pedig nem szokott lenni!

2011. dec. 5. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézess hcg-t!

Nekem lombiknál negatív volt a teszt, mégs volt hcg-m, csak nem elég. Rá egy hétre kezdtem barnázni, rá 2 napra látták, hogy méhen kívüli:(.

2011. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ettől félek én is,nehogy méhen kívüli legyen de kicsit bízom abban,hogy mivel a teszt most(három héttel beülti után)is totál negatív így talán csak a hormonok játszanak de,hogy ennyire meg indult megint a barnázás az aggaszt!!!
2011. dec. 5. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit be fog hívni UH-ra.
2011. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már kicsit meg nyugodtam mivel bár volt pár nap mikor annyira folyt mintha megint meg jött volna mára teljesen el múlt a barnázás ezek szerint remélhetőleg tényleg csak a hormonok zavarodtak meg és végre ki tisztultam!Bízom benne,hogy köv.ciklusom már normális lesz és akkor mehetek a fagyi babákért!

Még egyszer köszönöm mindenkinek a választ!

2011. dec. 10. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagy, és drukkolok neked nagyon a fagyibabákhoz!
2011. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm és hasonló jókat kívánok én is neked ha még nem sikerült!:)
2011. dec. 13. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Még sajnos nem, és nem tudom, mikor megyünk újra, mert kiderült, hogy IR-em van, előbb ezt rendbe kell hozni. De neked megy a drukk! Csak pozitívan :)
2011. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az IR-t is lehet rövid időn belül orvosolni és akkor már nem lesz akadály!Nem tudom van-e orvosod ezzel kapcsolatban de nekem adtak telefonszámot olyan orvosnak aki kifelyezetten erre specializálódott és egy ismerősöméket ő segítette nyolc év és számtalan sikertelen lombik után a várva várt babához!

Ha kell el küldöm neked a nevét rendelése helyét és telefonszámát csak írj!

Nagyon sok sikert kívánok én is nektek!!!

2011. dec. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!