Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rosszkor voltunk együtt? Vagy...

Rosszkor voltunk együtt? Vagy sikerülhetett elcsípni a ovut?

Figyelt kérdés

Az ovutesztem kedden és szerdán pozitív volt, de sajnos csak az első pozitív nap éjszakáján tudtunk együtt lenni és legközelebb csak pénteken. :/ Így is van még esély, vagy ez a hónap már valószínűleg elúszott?

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 5. 05:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont tegnap előtt láttam egy műsort a tv-ben, ott azt mondták, hogy a kiskatonák akár 5 napig is eléldegélnek odabenn, szóval ne add fel a reményt.
2011. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem kihúzták addig türelmesen. :)
2011. dec. 5. 07:20
 3/9 anonim ***** válasza:

A 3. nap meggyőződtél róla és akkor negatív volt?


Nem az ideális időzítés, de nem rossz :)


Én látok rá esélyt, csak ne éld bele magad. Gondolj arra, hogy a következő hónap majd tökéletes lesz ilyen szempontból, maximum majd meglepődsz és nem is lesz következő hónap :)

2011. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, csináltam tesztet aznap is és már negatív volt. Tudom, hogy nem volt a legjobb nem is élem bele magam.

Köszi a bíztatást, aranyos vagy! :)

2011. dec. 5. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nagyon beleélős hónap után jött egy "ha az előzők nem sikerültek, akkor most biztos nem, mert még jókor sem voltunk együtt" hónap :) és akkor sikerült a kisfiam.


Tapasztalat mondatta ezt velem.


Egész konkrétan az volt, hogy: kiolvastam minden szakirodalmat. Már az ovu teszttel is viszonylag gyakorlott voltam. Tudtam, hogy 2 napig szokott + lenni. Ezért direkt el akartuk csípni a 2. pozitív napot. Azt mondják az a legjobb. De nem sikerült, mert abban a hónapban csak egy napig volt +, amit viszont direkt elhalasztottunk. Gondolhatod milyen ideges lettem, amikor láttam, hogy már negatívba átment. Pont akkor a párom későn is jött haza így nem is a negatív nap, hanem szinte csak az utána lévő nap hajnalban sikerült együtt lennünk. De ezek szerint még az sem volt késő :)

2011. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Bár nem élem bele magam semmibe, de jó tudni, hogy nem teljesen esélytelen. :) És gratulálok a kisfiadhoz!
2011. dec. 5. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az utolsó pozi, és az azt követő nega napon kell együtt lenni.
2011. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szundika20 ***** válasza:
Sziasztok! nekem is lenne egy ilyen kérdésem pont ugyan ez csak nekem ez a 2 nap szombat és vasárnap volt együtt is voltunk mind 2 nap de előtte viszont kihagytunk kb 3 napot! Az baj?:) Ti szedtek valamit ami segíthet teherbeesni?:)
2011. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez most nekünk nem jött össze. :( Majd reméljük legközelebb sikeresek leszünk! :)
2011. dec. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!