Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 25....

Ma vagyok a ciklusom 25. napján. Nem bírtam ki, csináltam Gabriel-lel tesztet, de negatív. Korai volt még?

Figyelt kérdés

Vagy nem? Elsején volt meg utoljára a mensim. Kb három napig, és 15. e körül lehetett peteérésem. Mensis szerű érzéseim vannak, bár még elvileg három nap a mensimig.. Kétnaponta együtt voltam a párommal.

Melyik a legérzékenyebb teszt? JA, és a tesztet ma délután csináltam meg. Reggel kellene? köszi a válaszokat


2008. márc. 25. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, túl korai volt még, majd ha kimarad, rá egy hétre, ha biztos eredményt akarsz. De ha türelmetlen vagy, legalább a menses napját várd meg, és feltétlen reggel csináld, az első vizeletből.
2008. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is reggel kéne megcsinálnod! Ha kimarad a mensid, akkor tesztelj újra!
2008. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia én is ma teszteltem du. És nekem is negatív lett. Ugyan így 15.e körül volt peteérésem, és nekem is három napom van a menszeszig. Van valamien tüneted? Én hányok esténként, meg szédülök. De lehet hogy csak valami vírus . :(
2008. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Hát..pisilni sűrűbben járok, tejszerű folyás, tegnap én is szédültem este, meg a mensis érzés. Hát kb ennyi nekem. Április elején tesztelek már csak legközelebb ha addig nem jön meg. Remélem mindketten babások vagyunk..:)
2008. márc. 25. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én is csak akkor fogok újra tesztelni. Én is remélem, hogy baba lesz. Bár nem terveztük a kistesót, de nem bánnám ha ő lenne a rosszúllétek mögött. :))) Nagyon szorítok neked. Majd írd meg hogy mi lett a teszt eredménye. Küldheted emailben is. :)))
2008. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Hát nekem 7-én kéne megjönnie szerintetek csinálhatok tesztet 1én???Vagy várjak???
2008. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!