Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy most lenne...

Lehetséges, hogy most lenne pé-em?

Figyelt kérdés
Úgy fáj most a hasam mintha meg akarna jönni ill olyan érzésem is van és krémes vizes folyásom van.De a hasam fájt és olyan érzésem volt akkor is,hogy meg akar jönni mint mikor elmúlt rögtön az azt követő napon de akkor száraz voltam.Az lehetett,hogy csak azért volt mert akkor múlt el(előtte való nap)?
2009. máj. 14. 19:06
 1/4 Grófházy ***** válasza:

hány naposak a ciklusaid,és hányadik napon vagy most?

Niki

2009. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

nem rég mérem a hőmet ez a mostani

[link]

Ez meg ami előtte volt akkor kezdetm el mérni.

A ciklus hossza változó mert nem rég derűlt ki,hogy a pajzsmirigyemmel baj van és ugye az is közre játszik benne.

Köszönöm a segítséget!

2009. máj. 14. 19:33
 3/4 Grófházy ***** válasza:

ahoz képest,hogy vannak pajzsmirigygondjaid,szép eddig.

én a helyedben elmennék egy endokrinológushoz,és vérvételre a 3.é s a 21.napon.Ezek az eredmények egy endokrinológusnak sokat mondanak.

Be lehet állítani a mensit,csak nem mindegy hogyan és hol kezdenek hozzá.

És a siker érdekében ez lenne az elsődleges szerintem.

2009. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Már gyógyszert is szedek rá!Jövő héten megyek vérvételre és aztán vissza kontrollra.Majd meglátjuk mit mond!Van valaki aki esetleg ilyen problémával küzdött és sikerűlt teherbe esnie?

2009. máj. 14. 19:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!