Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet téved a teszt? Akinek...

Lehet téved a teszt? Akinek késöbb mutatta?

Figyelt kérdés
utolsó mensim :okt.29 aktus 13 án volt. már 7 napja késik a mensim ma reggeli lily teszt negativ . semmi mensire utaló jel, csak sürü pisilés, és mindennap fáj a fejem tarkónál. nem fáztam meg . középidöben pont 14 én sex másnapján vol egy nap barnázás. a mellem nem fáj . nagyon kevés (Bugyin nem is látni ) fehér krémes folyásom van . néha szurkál a cicim meg a hasam . sokat olvasom és ismerek is olyat akinek nem mutatta a teszt .21 naptelt el az aktus óta . nem eshettem késöbb teherbe max multhéten mert akkor feküdtünk le azóta . a 3 nappal ezelötti tesztem facelle szellemcsikos lett. van még esély hogy terhes vagyok 7 nap késés- negativ eredménnyel? meddig van remény?
2011. dec. 4. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Előfordulhat hogy nem mutatja a teszt, álltalában biztos eredményt ad de ez nem törvényszerü.Szerintem várj még egy hetet és ha esetleg nem jönne meg és a teszt még mindíg negatív fordulj orvoshoz.

2011. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek végig negatívot jelzett,pedig terhes volt.Neki is sok tünete volt,elment dokihoz és ő egyből látta,hogy baba lesz.Szerintem,ha 3napon belül nem jön meg és a teszt sem mutatja menjél el dokihoz.
2011. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! igen épp ez tartja a reményt bennem is , mert sógornöm is 3 hónaposan tudta meg ö ráadásul menstruált is 3 hónapig. barátnömnek meg 11 hétig negatív volt a teszt.akkor tudta meg ö is hogy terhes .csak azt nem értem a fiamat 5 napos késésnél kimutatta a teszt . most mi lehet a baj ? :( holnap már 8 napja lesz hogy késik, azért 38 nap az kicsit sok . nekem 35 nél nem szokott több lenni ha késik sem . amikor meg kellett volna jönnie akkor éreztem hogy meg akar jönni de semmi sem volt még rózsaszin sem. nem lehet hogy bezavarta a középidös 1 napos barnázás? bár én azt tüszörepedésnek fogtam fel mert 1 nap alatt el is mult és csak kevés volt. szeretnénk babát de attól félek hogy a teszt nem hazudik:( 21 nap eltelt az aktus óta kéne hcg-t termelnie a babának már nem ? a kisfiam 19 nap után erös pozi volt. akinek késöbb mutatja vagy nem is , annak miért nem ? olyan furi .meddig reménykedjek még? jövöhéten el megyek dokihoz de félek nincs baba.
2011. dec. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!