Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusnál tuti hogy...

28 napos ciklusnál tuti hogy a 14-edik napon van pé?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim,akkor a 14-edik napon van biztos a pé-m?Multhonapba a 16-17-edik napon volt az ovutesztem pozitiv,aztán pont 28 napra megjött,a höm meg a 14-edik naptol ment fel.Már nem tudok minek higyjek.Figyelek magamra már régota,de sajna eddig nem jött össze:( 10 honapja probálkozunk.Köszi szépen!
2009. máj. 14. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok Neked amúgy, remélem mihamarabb összejön. Az Én babám már 3 hónapos, és egy ördögfióka, illetve lányka. És köszi a gratulációt! :-)
2009. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekes.És mégsem volt semmi problémád hogy a 27-edik naon volt péd?
2009. máj. 14. 18:42
 13/15 anonim ***** válasza:
A dokim szerint nem. Igaz, nem vizsgálgattak sem hormonszintek, sem semmi más miatt. Amikor úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba, akkor egyszer elmentem a dokimhoz, és mit ad isten, pont ott volt az egyik petefészkemben egy tökéletes méretű, érett tüsző, és a nyálkahártyám is lég vastag volt, úgyhogy kijelentette, hogy úgy tűnik, rendben vagyok. Annyit kért, hogy ha fél éven belül nem esek teherbe, menjek vissza. De én az 5. hónapban ezután teherbe estem, pont egy éve. Szóval, nem derült ki, hogy volt-e, van-e Velem bármi probléma, egyszerűen így alakult. Amúgy biztosan nem normális a ciklusom, mert amint anno abbahagytam a gyógyszert, felborult minden és 25-35 napos ciklusaim volta össze-vissza. De működni működtek ezek szerint a dolgok, csak nem úgy, ahogy a "nagykönyvben" meg van írva. :-)
2009. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden hónapban ugyanakkor van.28 naposan ált. a ciklusaim.Múlt hónapban 12.-ik nap volt egy pozitiv ovutesztem.Ebben a hónapban mértem a hőmet és most a 19.napon volt.
2009. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

www.babatervezok.otthona.net

itt minden kérdésedre választ kapsz!

2009. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!