Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusnál tuti hogy...

28 napos ciklusnál tuti hogy a 14-edik napon van pé?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim,akkor a 14-edik napon van biztos a pé-m?Multhonapba a 16-17-edik napon volt az ovutesztem pozitiv,aztán pont 28 napra megjött,a höm meg a 14-edik naptol ment fel.Már nem tudok minek higyjek.Figyelek magamra már régota,de sajna eddig nem jött össze:( 10 honapja probálkozunk.Köszi szépen!
2009. máj. 14. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tuti. Nekem 2x egymás után is a 16. napon volt. Másodjára meg is termékenyült. 6 hetes vagyok.
2009. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

PÉ + 14 nap a menstruáció, tehát biztosan a 14. napon van. De egy nőnek nem minden hónapban van PÉ-e.

Egy esetben változhat a dolog ha sárgatest-elégtelenséged van, de ezt ki kell vizsgáltatni. lehet az ovuteszt tévedett.

2009. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. ha a 14. naptól felment a hőd és fent is maradt a nem várt mensiig akkor tuti megvolt a PÉ-ed, az ovuteszt volt szar!
2009. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják peteérés előtt 3, után 2 nappal lehet teherbe esni. Két nap ide, vagy oda, ha jönni akar, jönni fog. Úgy sajnálom azokat, akik ilyen régóta nem tudják összehozni..olvasgatom, ahogy mérik a hőt, tesztelnek mindhiába. Sok sikert.
2009. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a 14. napon van. Simán lehet, hogy a ciklusod első fele a hosszabb, vagy fordítva. Éppen azért az ovutesztet javasolják a 9-10. naptól csinálni, és az első nap, amikor negatív, 1-2 pozitív nap után, a negatív napon van a tüszőrepedés, elvileg. De, persze a természet vicces dolog, Én anno a ciklusom 27. napján estem teherbe.
2009. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Na most akkor döntsem el,mindenki mást ir és mindegyiket el is hiszem.Ebbe a honapba ugy probáltuk hogy a 14-edik nap elött 4 napot kihagytunk utánna meg kétnaponta csináljuk.Remélem most már összejön.A hőnek akkor lehet hinni?Pé után fel szokott menni...
2009. máj. 14. 18:33
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsotol kérdezem hogy honnan tudtad meg végül hogy a 27-edik napodon volt pé-d?Gratula a Babához:)
2009. máj. 14. 18:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe ezt asok idióta módszert és görcsölést. Én is ezt csináltam, 4 hónap után feladtam, mert már megőrültem tőle. Amint nem foglalkoztam a dologgal, hanem egyszerűen csak "élveztük egymást" szinte nap, mint nap, azonnal terhes lettem, a következő hónapban. Tudom, nehéz dolog, de Én egy élő példa vagyok, hogy így jobban működik.
2009. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia. A "27. napon teherbe esett" vagyok. Nem tudtam, hogy pé-m volt (az előző választ Én írtam), mert elegem lett a programozott szexből és a millió próbálkozásból, módszerből. Leálltam erről, és csak vaktában lövöldöztünk, amikor jól esett, nem gondolva a teherbe esésre. Mikor kiderült, hogy terhes vagyok, a terhességem kora alapján számoltam vissza, és be tudtam lőni, mikor volt, mert a párom előtte egy hétig külföldön volt, és csak azon a napon lehetett, mikor hazajött, legalábbis a terhességem kora alapján.
2009. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi.Tudom az lenne a legjobb ha felhagynék ezzel.Az lh tesztet ettöl a honaptol elhagytam,a hömet még mérem de jövö honaptol már azt sem fogom.Jön amikor jön,mert már ez a 10 honap télleg csak a babárol szolt,sajna már a sex is:(nehéz nem ezzel foglalkozni de rajtavagyok.Ezt az oldalt se olvasgatom már több mint egy hete,elötte pedig több orát naponta bujtam.Na jo ma egy kérdésem erejéig elcsábultam:) Még megvárom a válaszokat aztán megyek.Köszi mindenkinek,és mielöbbi Babásodást mindenkinek!
2009. máj. 14. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!