Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes attól, hogy a...

Lehetek terhes attól, hogy a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
Úgy fáj a hasam mint mikor meg akar jönni a menszeszem eléggé érzékeny vagyok máskor meg feszült fáradékonnyabb is lettem. Pár héttel ezelőtt megjött de nem volt normális!
2009. máj. 14. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
menj el dokihoz az a biztos. Ő majd megmondja mi a szitu.
2009. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Csinálj még egy tesztet,ha az is nega,akkor lehet azért volt nemnormális a menzid,mert valami bekavart.Lehet időjárás,stressz vagy akármi más!De remélem + lesz a teszted!
2009. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel a kérdéssel én is most szembesültem először komolyan. Nekem is késik a menszim lassan 2 hete, megnőtt a mellem és keményebb is lett, nyoma sincs annak, hogy meg akarna jönni. Eddig 3 tesztet lőttem el, mindegyik negatív. Nem értem én ezt...

Bízom benne, hogy a szervezetünk reagál lassabban a bennünk zajló örömteli folyamatra. De nem jó az sem, ha ebbe éli bele magát valaki, csak jobb erre gondolni, mint az újabb sikertelen hónappal szembesülni.

Drukkolok, hogy pozitívat tesztelj!

2009. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Határozottan mondom hogy lehetsz, és csináltam tesztet és negatív lett, elmentem rá két hétre orvoshoz és 7 hetes vagyok. Nem megbizhatóak, pedig nem volt a legolcsóbb fajta teszt. menj el dokihoz az a biztos hidd el. Szurkolok. 7+4 kismama
2009. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Szorítok Neked én is, hiszen pont úgy vagyok, ahogy Te. Én sem értem az egészet, csak lövöldözöm a teszteket, de még mind neg volt. Ha most is az lesz, úgyis az lesz a vége, hogy doki, de remélem már ott lesz a második vonal is :-) Sok helyen olvastam már, meg az utolsó válaszoló is írta, hogy volt akinek nem volt egy poz tesztje sem, és mégis baba volt a dologban :-)
2009. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!