Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor megakar jönni akkor a...

Amikor megakar jönni akkor a petefészek v a méh szokott fájni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már egy ideje késik a mensim, mostanában szokott fájni a méhemnél és a petefészkemnél is.Arra is gondolta h lehet h petefészekcisztám van és azért késik és szokott fájni.
2011. dec. 2. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Már tegnap is kérdeztél. Miért nem mész el orvoshoz? Nem csak ciszta lehet, akár gyulladás is, vagy bármi, de mi nem vagyunk orvosok, pláne így látatlanba aztán tényleg nem tudjuk megmondani mi lehet veled. Ne betegségeket képzelj be magadnak, hanem tessék szépen elmondani anyukádnak mi a probléma, és majd elvisz téged a nőgyógyászhoz.
2011. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem 14 évesen miért a Teherbeesés rovatba írsz kérdést?

Remélhetőleg nem élsz még szexuális életet...

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Fogalmam sincs!Szerintem ezt embere válogatja!Nekem specc van hogy sehol sem fáj,van hogy a az egész testem le akar szakadni!

14 évesen ne várd hogy óramű pontossággal jöjjön meg a vérzésed!Menj el dokihoz ő tud pontos választ adni a kérdésedre!

2011. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nekem egy kicsit kinos neki erről beszélni, mert még én sem vagyok biztos abban h ez még komolyabb is lehet hanem csak azért fáj mert meg fog jönni
2011. dec. 2. 13:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem direkt irtam ezt ide , az egyéb kérdésekbe akartam.
2011. dec. 2. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig nem nehéz oda kiírni a kérdést, ahova akarod, már tegnapi kérdeésed is ide, a teherbeesés kategóriába tetted...

Pedig szerintem inkább az egészség/nők egészsége rovatba illene bele.

Lehet attól is fáj, hogy most van peteérésed, mert nekem akkor szokott szúrni a petefészkem. Mennyi ideje tart?

Azért tudod jobb "feleslegesen" dokihoz menni, mint nem menni, amikor kéne. Ezért mondtam, hogy ha ennyire aggaszt, akkor inkább nézzen meg, az a biztos. Annál mindenképp jobb, mint most itt találgatni, hogy mensi, vagy ciszta, vagy valami más.

2011. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A méh szokott fájni!

Ugyanis menstruáció előtt a méhnyálkahártyán érgörcsök alakulnak ki, elhalások jönnek létre a felszínén,leválik és menstruációs vérzés formájában távozik. Na, ezt a fájdalmat érzed. És minden egyes ciklusban ez újraépül majd leválik!

2011. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, azt hiszem tényleg jobb lenne inkább dkihoz menni
2011. dec. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!