Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy petefészek cisztám...

Lehet hogy petefészek cisztám van?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már egy ideje késik a mensim,fájt a medencémnél és elégsűrűn a beleim körül.
2011. dec. 1. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj inkább dokihoz mert sok minden lehet ez-pl, megfázás vagy ilyesmik.
2011. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ZsZs27 ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy attól van. Nekem volt és nem éreztem semmit, csak uh-n derült ki. Irány az orvos, nehogy valami komoly dolog legyen belőle.
2011. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olvastam már arról h nem mindig szokott fájni a petefészek ciszta, de néha vannak tünetei pl. mensi késés, méh fájás, gyomorfájás....
2011. dec. 1. 19:45
 4/11 ZsZs27 ***** válasza:
Igen, de ez lehet valami gyulladástól is a méhedben! Én jó pár éve pl. uszodában szedtem össze valami jó kis fertőzést. Fél évig járhattam nőgyógyászhoz, mire meggyógyultam, bár nekem a mensim nem késett. Nem tudom, ennek a következménye-e, de aztán mikor gyereket szerettem volna, csak 3 év után jött össze, orvosi segítséggel. Menj el orvoshoz! Ha fájdalmaid vannak, annak oka van, nem árt megvizsgáltatnod magad. Attól nem lesz bajod, ha viszont nem mész, attól igenis lehet.
2011. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ZsZs27 ***** válasza:
De ugye nem lehetsz terhes? Nem ám kiderül, hogy mondjuk méhen kívüli terhességed van!
2011. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Áááááááá....dehogy vagyok terhes!!!!!!
2011. dec. 1. 20:11
 7/11 ZsZs27 ***** válasza:
Nagy kő esett le a szívemről. Remélem hamar kiderül mi a baj és gyorsan meggyógyulsz!
2011. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is menny el a dokihoz minél előbb!!! Szól anyukádnak is....jó bulást !!!
2011. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szólj""
2011. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de nem lehet, h csak azért fáj mert csak szimplán megakar jönni?
2011. dec. 2. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!