Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban még nem volt...

Ebben a hónapban még nem volt peteérésem, pedig ma vagyok a 30. napon (talán a stressz. ). Ihatok most cickafark teát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Miből gondolod,hogy nem volt peteérésed?Csináltál ovutesztet?Hány naposak a ciklusaid?

2009. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a görbémből. nincs benne emelkedés, pedig minden eddigi hónapban volt... a fertilityfriend-en vezetem, ott sem jelezte a program, hogy lett volna.
2009. máj. 14. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj egy hőmérőzési görbéből nem lehet megállapitani a peteérést!A hőt még egyéb más dolgok is befolyásolhatják!Hány naposak a ciklusaid?Ha már rég meg kellett volna jönnie,akkor miért nem csinálsz egy tesztet,ha meg túl hosszúak,akkor szedjél barátcserje kapszulát,ami beállitja normálisra!Sok sikert!

2009. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsika,rosszul fogalmaztam!Csak következtetni lehet,de biztosan megállapitani nem!Csak a doki tudja UH-n megállapitani biztosan.Ugyhogy ne gondold azt,hogy nincs peteérésed!
2009. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!