Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tizenegy évvel azelőtt volt...

Tizenegy évvel azelőtt volt egy petefészek gyulladásom amit még nem tudtak ki kezelni. Azt monták hogy kronikus. Enyhiteni tudják gyogyitani nem. Mennyi az esélye, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


El keseredj! Menj el orvoshoz, leginkább 3 hónapos felkészítést ajánlom egy meddőségi centrumban, ahová nemcsak azok járnak, akik problémasak, hanem azok is, mint például mi is, akik ideális körülményeket szeretnének a leendő kisbabának.kiszűrve minden rizikó faktort. Megvizsgálnak mindent, de a nőgyógyászod is tud segíteni. Nekem a múlt héten volt petevezeték átjárhatósági vizsgálat.Fontos. Szerencsére átjárható.Sok mindent lehet már kezelni, csak legyen egy jó nőgyógyászod vagy és elmész egy jó meddőségi klinikára. Mindent megtesznek, hogy legyen.Sok sikert!Azért ha tudsz tájékoztass elindultál-e valamerre.

2008. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia az első babámal is igy estem teherbe.és ugy is hortam ki .
2008. márc. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!