Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vegyem rá magam a szexre,...

Hogy vegyem rá magam a szexre, ha undorodom tőle, de babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem kívánom és közben sem szokott jó lenni, igazából undorodom a szex gondolatától is. 1-2 havonta vagyunk együtt a férjemmel, szegény ő már teljesen kivan ettől. Szerintem már le is mondott róla.
2011. dec. 1. 12:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne is csodálkozz ha esetleg félremegy majd, és másnak besikerül majd a baba tőle.

Ha most nincs kedved, mi lesz akkor, ha gyerek is lesz, és hulla fáradt leszel minden nap.

Szerintem neki ne szülj, ha nem kívánod már.

2011. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint a férjedtől is undorodsz???

Ez rossz ómen!

De mi a rossz benne???

2011. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Úristen?

Ki sem tudnék ilyet mondani....nálam a sex egyenlő a párommal,tehát undorodsz a kedvesedtől,minek a baba?

Havonta 1-2?Még heti szinten is kevés....nem értem,valamit nagyon elszurtok,ha így érzel!

2011. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

rossz pasihoz mentél hozzá, szerintem egy baba csak nehezíteni fogja a kapcsolatokat. A szex fontos egy kapcsolatban. Ha magától a testétől undorodsz, az nagyon gáz, de ha nem így van, akkor próbáljatok ki más pozitúrákat.

Ha nagyon nem megy sehogy, igyál előtte pár féldecit.

2011. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Így én sem vágnék bele a babvállalásba, mert esélyes, hogy egy idő után egyedül maradnék a picivel.

Keressetek egy szexológust, Ő párterápia keretében segít megoldani a problémát. Javasolni fog egy kivizsgálást is, mert a libidó hiánya esetenként testi okok miatt is fennállhat. Ha ott mindent rendben találnak, jöhet a lelki okok feltárása.

2011. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Csak azt nem értem, hogyan van még mindig együtt veled?!

Szerintem biztos van valakije, mert ezt egy egészséges ember nem viseli el, és igen, a havi 1-2 még egy hétre is kevés.

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

2011. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%

Biztos, hogy gyermeket akarsz?!

Inkább válj el, sétálj be egy klinikára, ahol beléd ültetnek más férfiak által leadott spermával megtermékenyített petesejtet.

Szüld meg, neveld fel egy magad és akkor nem lesz gondod a szeretkezésre egy életen át.

Majd nevelj a gyermekből papot vagy apácát - természetesen -, attól függ milyen nemű gyermeked fog születni.

Ja és esetleg tizenéves korában magyarázd el neki, hogy apu egyenlő lefagyasztott spermás petesejttel és egy doktorbácsi/nénivel, aki jó pénzért 'megcsinált' téged.

2011. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

Hu ez elég durva nincs valami bibi veled?

Valami nem kerek ilyen nincs....

Van olyan valaki aki undorodik a sextől és férjnél van?

Milyen nő az ilyen?Akkor ezek szerint nem is szereti a párját???

2011. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Jó nagy butaságot írtál 8-as!
2011. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nah, jól letámadtunk kedves kérdező, de megmondom őszintén, még ha ez így is van, én nem mertem volna feltenni ezt a kérdést! :S
2011. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!