Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? A menszim utoljár...

Mi lehet ez? A menszim utoljára 2011.10.31-én jött meg 2011.11. 05-ig tartott most december 8. -ára kellene (nem várom) megjönnie . De méhpempőt szedek.

Figyelt kérdés
2011.11.28.án arra lettem figyelmes hogy pár csepp pecsételő vérzésem inkább sötét vér,barnás volt 2 napig tartott de nagyon kevés volt a wc papíron vettem észre..ja és a jobb petefészkemnél néha beleszúrkál valami..ez mi ?
2011. nov. 30. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy nèzem,nem 28 napos ciklusaid vannak,hanem hosszabbak...Ezt figy vève,a peteèrèsed sem kozèpidoben lehet,(màrmint nem a 28 napot szàmolva kozèpidoben,hanem a Te ciklusod kozèpideje kèsobbre esik) lehetett akàr ovus pecs vèrzès,vagy akàr beàgyazodàsnàl is elofordulhat...(Engem règebben vizsgàltak rendszeres barnàzàs miatt,nekem kisebb hormon problèmàm volt)

Szoval igazàbol tobb oka is lehet,de hàtha sikerult...:)

2011. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!