Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nemvárja Dec.7-8-ra?...

Ki nemvárja Dec.7-8-ra? Valami tünet esetleg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem várom, kicsit görcsölget a hasam, de nem tudom mire vélni! :)
2011. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Èn akkortàjt nem vàrom. Semmi extra tünet, minden, ami van, vagy úgy èrzem, hogy van, az előző ès azelőtti ciklusban is volt, ès mègsem.


Nagyon bizakodom, de bebeszèlni nem akarok semmit.

2011. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én picit előbb dec.4-5re nem várom... nálam tegnap 11dpo-nál kezdődött valami iszonyatos gyomorégés, majd hányinger, ami kitartott szinte egész nap. Azt még betudtam annak, hogy biztos valami rosszat ettem, de aztán ma folytatódott tovább és tegnap is meg ma is csak egyszer bírtam enni egész nap, bár bevallom pár napja igencsak álomkóros vagyok, szóval lehet beteg leszek és amiatt van. Amúgy még a mellfeszülést említeném, bár az nálam általában minden peteérés után jelentkezik, innen tudom, hogy volt.
2011. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ja és ami még fura, hogy két napja megint tojásfehérje szerű lett a nyákom, ilyen nem szokott lenni, de a hőm maradt 37,0-37,2 körül. Én is görcsölgetek kicsit, de nálam meg tényleg lehet ez már a mensi előjele.
2011. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én dec. 3-4-re várnám, vagy nem... :) Tüneteim: a mellem olyan lett, mint egy tejeszacskó, nem tudok normálisabb hasonlatot kitalálni, nagyon puha, de mégis nőtt és a mellbimbóim hegyessé, érzékennyé váltak. Mensi előtt kemények és feszesek szoktak lenni, mint a szilikonos változatok. :D Fájdogált is egész nap.

Pár napja mensi-szerű görcseim voltak, de nem olyan erősek, ezeket ma is éreztem picit. Hát nem tudom...

2011. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus.hu-n elvileg 8.-án (nem kellene megjönnie)sajnos a ciklusaim rendszertelenek volt hogy nem jött meg 2 hónapig sem.Aloe Verá-s Méhpempőt szedek már 1 hónapja és most 2011.11.28.-án arra lettem figyelmes hogy szúrkál a jobb petefészkem ,meg hogy ilyen pecsételő vérzésem van /volt.2-3napig de nem is vér hanem barnás pár csepp na hogy ez most menszi lesz e azt nemtudom mert nem erősödött
2011. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én dec.7-re nem várom. Nekem egy kicsit speciális a helyzetem mert az utolsó rendes mensim okt.18.-án volt. Szóval ha minden igaz 6hetes vagyok már. Ezt a tüneteim is alátámasztják(fejfájás,émelygés,gyomorégés, stb) De mivel már sok-sok tesztet csináltam már ami persze negatív lett megfogadtam nem lövöldözök össze vissza. Tehát ha minden igaz 8.-án tesztelek akkor már 7hetes elmúlok! És ha baba van bennem azt már bizti kimutatja. 3éve próbálkozunk (vagy próbálkoztunk) szóval kitartás mindenkinek!
2011. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi már 1 éve próbálkozunk,szedsz valamit esetleg?Én Aloe Verás méhpempőt.Képzeld nekem most november 28.-án este arra lettem figyelmes hogy nagyon szúr a jobb petefészkemnél és volt pár csepp vér is és azóta semmi.nem tudom hogy ez most mi volt.na majd kiderül ,igen én is már sok tesztet ellőttem ...most már megvárom a 8 .-a körüli napot.Hátha szerencsék lesz = ) mi már nagyon várunk rá..
2011. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, aki dec. 3-4-re nem várta. Ma reggelre megjött a menstruációm, úgyhogy nincs babánk ebben a hónapban.
2011. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom,tudom ez nem segít most de én is sok csalódást átéltem.Nekem még mindig barnázásom van kb.3-4 napja de nagyon kevés.Nekem reméljük nem jön meg ha viszont igen akkor majd a következő hónapban = )

"Isten tervez ember végez" Nagyon nehéz nem idegeskedni és várnia csodára.Én mos megpróbálom lekötni a figyelmemet hogy ne agyaljak rajta ...

2011. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!