Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előző hónapban megjött a...

Előző hónapban megjött a mensim de van hogy azóta feszül a mellem és most pedig kilyukadt a gumi ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés

előzőleg semmi gond nem volt a gumival meg is jött de akkoris késett 1 hetet...most 2* is kilyukadt a gumi de nem ment el a barátom sztem azonnal észrevettük a dolgot és abba is hagytuk de attól még terhes lehetek?előző mensi óta van h fájdogál a mellem:S

kérlek segítsetek nagyon félek:S


2008. márc. 24. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetni lehetsz terhes. Ajánlom, hogy csinálj tesztet, és vagy menj el orvoshoz. Próbáljatok óvatosabbak lenni. Nem törvényszerű hogy ilyen sűrűn elszakadjon. A mellfeszülés lehet terhesség jele, de akár a menszesz közeledtét is jelezheti. Szorítok hogy ne legyél babás. :))))))
2008. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem olyan kicsi rá az esély, hogy szóra sem érdemes. Azt kevesen tudják az óvszerről, hogy a belseje spermaölő szerrel van átitatva, ezért ha minimális sperma kerülhetett is ki, az elpusztult. Velem is történt ilyen annakidején, és nem lettem terhes. A mellfájás nálam is változó. Hol van, hol nincs, pedig mi aktívan dolgozunk a babán. Kitartás és nyugi! Tutira nem vagy terhes.
2008. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!