Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensi első napjától számítva...

A mensi első napjától számítva hányadik napon lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ha a terhesség esélye fent áll akkor az mennyi ideig áll fent? Vagyis mennyi az az idő amíg teherbe tudok esni? Hőmérzőm már egy hónapja! Tudom, hogy az utolsó alacsony hőmérsékletű napon lehet teherbe esni, de ez kb. mennyi idő? Úgy értem 12 - 24 óra? Ha erre tud valaki választ azt megköszönöm!
2008. márc. 24. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden a peteéréstől függ.Ha félidőben van neked(azaz 28 naposak a ciklusaid) akkor a legbiztosabb a 12.-14. napon,de a spermák még odabent 72 h.t életképesek,ezért a 16. nap is megtermékenyülhet.remélem segítettem.
2008. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél! A ciklusaim egyébként 29-33 nap közöttiek szoktak lenni! Akkor mikor lenne alkalmas?
2008. márc. 24. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Körülbelül 12-14 nappal azelőtt,hogy megjönne.Tehát,ha 33 napos akkor pl 20.-a környékén érdemes.Én úgy oldottam meg,hogy mondjuk 13.-ától sűrübben voltunk együtt 25.-éig.Nekünk sikerült elsőre,bár én előtte gyógyszert szedtem,kihagytam 2-3 hónapot hopgy tisztuljak és utánna számolgattam. www.ciklus.hu -t ajánlom.Ha régóta próbálkoztok,vegyél ovolációs mikroszkópot.Gyógyszertárban lehet kapni,nem drága és életed végéig jó(akár megelőzésre is lehet használni,de gondolom most nem arra kell).Drukkolok.
2008. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok.Azt még elfelejtettem,én úgy tudom,hogy pontosan nem lehet meghatározni,hogy hány óra,mivel amikor ovulálsz,előtte is és utánna is lehetőség van 1-2 nap,hogy megfoganjon a picuri,mert a sperma 48-72 óráig is életképes lehet.Sok sikert.
2008. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!