Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kormány elfogadta Bajnai...

A kormány elfogadta Bajnai csomagját. Akkor most a meddig teherbe esőknek jár 3 évig támogatás?

Figyelt kérdés
Eddig azt írták sokan, hogy júl-ig aki teherbe esik, az még 3 évig maradhat otthon.
2009. máj. 13. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Így van! 2009. július 1.után fogant babákra érvényes,sajnos velük már csak 2 évig lehet az anyukájuk otthon gyed vagy gyesen.
2009. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Bajnai csomag ezen részét még nem tárgyalták, csak az ÁFA, és a nyugdíj volt porondon, én úgy tudom.
2009. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, ezt nem tudtam. Köszi.
2009. máj. 13. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Fél füllel olyat hallottam, hogy a tb-t érintő részt majd januárban tárgyalják. Valaki erről tud valamit? Én arra gondoltam, hogy a gyed-et is majd januárban tárgyalják.

???

2009. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az jó lenne, ha csak januárban tárgyalnák, mert akkor tuti a 3 év. De jó lenne:)))
2009. máj. 13. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Júliusban csak a szocpolt fogják megszüntetni.Én úgy hallottamhogy Bajnai azt nyilatkozta,hogy 2012-re szeretnék bevezetni a 2évet.Addig az ehhez szükséges feltételeket próbálják megteremteni.Pl. több bölcsöde,gyerekbarát ill. családbarát munkahelyek,a gyesről visszatérők munkábaállásának támogatása.

2009. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!