Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt egy nappal...

Nem várt előtt egy nappal leesett a hőm, megjött, nem várt 3 napján újra felment, és még mindig fenn van, nem mozdul. Lehet még esélyem a babóra?

Figyelt kérdés
A Mensim annyiba volt más hogy nem görcsöltem....az állaga inkább vizes volt.....Tudnátok segíteni? Érdemes tesztelnem?
2011. nov. 26. 21:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is mensi szerű görcseim voltak, és fáradékonyság. ennyi volt a tünetem, de az már a kimaradt mensi után pár nappal. úgyhogy a tünetek nagyon is babára utalnak.
2011. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat:):)
2011. nov. 27. 13:08
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez a hőmérséklet dolog meg nem szentírás. Én sose hőmérőztem, csak tudtam, hogy terhesség esetén magas, meg első terhességem alkalmával tapasztaltam is, mert éreztem, hogy "melegebb" vagyok. Aztán másodiknál meg semmi. Mikor késett jópár napja, kíváncsiságból megmértem magam, és 36,3 volt, és napközben se ment 36,5 fölé, pedig terhes voltam akkor is. Szóval lehet nincs jelentősége annak az 1-2 napos hőleesésnek. Egy tesztelést mindenképp megér. Most a héten volt is egy ilyen eset, hogy megjött a menstruációja, csak kevesebb volt, és most meg már terhes tüneteket érez. Javasoltuk a tesztet, és lám, pozitív is lett. :) Szóval lehetséges, hogy terhes vagy. Írd majd meg az eredményt.
2011. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Rendben:) Belinkeled nekem a kérdést? Köszi előre is:)
2011. nov. 27. 13:59
 15/22 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?
2011. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szia, megvagyok....benyeltem valami hüvely fertőzést...:S Ma hánytam...XD Csak hogy minden kerek legyen:), holnap tesztelek....mert ma nem jutottam el tesztért....alig várom az eredményt.:)
2011. nov. 28. 21:32
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia! Csak most láttam, hogy kérted a kérdést. :)

Ez az:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Írj, ha teszteltél.

2011. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szia, szép sztori:) De tényleg bíztató, majd írok hogy mi lett:)
2011. nov. 29. 12:27
 19/22 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?
2011. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
pozitííívat teszteltem (L)(L)
2011. dec. 4. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!