Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, hogy nemvárt...

Volt olyan, hogy nemvárt előtt 1 nappal felment a hő és később mégis megjött?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Még akkor is volt ilyen amikor mensiztem már...
2011. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
beszarás nem? jól kicsesznek velünk a hormonok. egyébként olyan nekem is volt, hogy nem esett le, csak mikor elmúlt, de szerintem azért ez nem jellemző. szerintem nem sok választ fogok kapni.
2011. jún. 2. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

hát az. Én igazából már a hőgörbének sem hiszek... Szépen fent van a hőm,látszik rajta hogy megvolt az ovulációm, közben meg nem is biztos, hogy megvolt...voltam dokinál és egy 35 mm-es túlérett tüszőt látott (ekkor már 3 napja szépen megemelkedett a hőm, ciklus.hu is gyönyörűen behúzta, szépen látszik, hogy igen, volt ovuláció! Közben meg nem is...vagy legfeljebb akkor több tüszőm ért meg, esetleg úgy. Hőm 37 fok körüli napok óta! Alaphőm meg amúgy 36,5.

2011. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem most volt ovum, mert doki látta, de hát nem tudom, lehet, hogy semmi értelme ennek a méricskélésnek. Tiszta ideg vagyok tőle. Szerintem nem fogom már mérni, csak ovutesztelek és kész. Nekem ma 29. napon felment 37 ről 37.1-ra, de pl. volt olyan, hogy mensi előtt nem esett le, csak utána. Szóval nem tudom, kezdek megőrülni, ha holnap nem jön csinálok tesztet, mert ez a bizonytalanság már megőrít.
2011. jún. 2. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok neked, majd írd meg az eredményt!

Az én hőm most is magas, én abban reménykedem, hogy volt ovulációm és hogy nemhiába magas. Azt tudom, hogy amikor együtt voltunk és volt ez a nagyon érett tüsző, akkor kicsit fájt az együttlét! De már jó pár napja egyáltalán nem fáj az együttlét, úgyhogy szerintem már megrepedt. Tuti nincs már ott.

2011. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Ha magas a hőd, akkor elvileg megrepedt.


Ha hétfőig nem jön tesztelek...

2011. jún. 3. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak nekem már 3 napja akkor is meg volt emelkedve a hőm, amikor még ott volt az a nagy tüsző...ezért nem tudom, hogy megrepedt-e :(

Írd majd meg az eredményt, várni fogom! Drukkolok!

2011. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
megjött :(
2011. jún. 4. 11:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon! :((

Szerintem nekem is meg fog, mert ma már néha rózsaszín a wc papír...de én már lesz.rom az egészet, én már nem foglalkozok vele, belefáradtam! Szerintem ne szomorkodj, sz.rd le te is!

2011. jún. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, már lassan én is itt tartok. De Neked azért még szorítok, még lehet bármi, amíg nejön meg.
2011. jún. 4. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!