Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes vagyok? Mi ez a...

Most terhes vagyok? Mi ez a fehér csík?

Figyelt kérdés

Késik a menszeszem 1 hetet és a múltkori menszeszem is rövid és furcsa volt úgy görcsöltem vele, h nagyon.De akk nem is tzlajdonítottam neki nagy jelentőséget, azóta többet eszem, és hiztam 1kg kb, furcsa kajákat kívánok de nincs más tünetem,a mellfeszülésen kivül ami néha van néha nincs. Késik most kicsit több mint egy hetet és csináltam tesztet. Negativ lett egy csik így kb nem is törődtem vele, betettem a fiókba és kész. Egy nap telt el azóta és reggel megint furcsán voltam, annyira fáj a mellem h nagyon. És megnéztem a tnap csinált tesztet, és a T-nél egy erős fehér csik, ha felemelem nem is kell fény felé akk is látod, de fehér. Ez most mit jelent??? Ja és a tesztet napközben csináltam. Csináljak még1x?

Előre is köszi a válaszokat! 24L


2011. nov. 26. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

fehér csík? én még nem is hallodtam ilyenről. De ha késik és negatív mégis meddig szeretnél várni,hogy lásson végre doki.

Én is 24vagyok,de azért egy fokkal biztos érettebb gondolkodású.

Ha egy teszt negatív és egy egész hete késik,mégis mire vársz? DOKI!!

2011. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Máskor is volt már h késett, mert épp vizsgaidőszakom van ,de köszi a megjegyzéseket... Csak arra lettem volna kíváncsi h miért lett a 2.csik és h mit jelent az ha fehér. gondoltam másnak is volt már ilyen. A dokihoz meg feltétlen elmentem volna...
2011. nov. 26. 09:37
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
látom....azért kérdezősködsz itt.
2011. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két hét számít olyan késésnek, amit az orvosnak ki kell vizsgálnia. 1 hét még semmi. Biztos, h a vizsgaidőszak teszi. Nekem is nagyon stresszes időszakom van és 40 napra jött meg.

Amúgy használt tesztet ne tegyél fiókba. Az 10 perc után dobd a kukába. Egyrészt 10 perc után már nem mérvadó, amit mutat, másrészt meg testnedv van rajta, így az nem számít vmi higiénikusnak.

2011. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Holnap reggel csinálj még egy tesztet.Ha negatív,akkor várj még egy hetet.Ha ezalatt nem jön meg,akkor doki.
2011. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fehér csík az ún. "szellemcsík", nem jelez terhességet. De ez nem jelenti azt, hogy nem is vagy terhes. Csinálj egy újabb tesztet, de ne valami dm-ben vagy ilyen helyen kaphatót, hanem gyógyszertárit, a MediLab pl. elég megbízható, egyhetes késénél vélhetőleg mutat valamit, ha baba van, 25-ös érzékenységű. De ha 10-est veszel (a Walentin ilyen) akkor tuti biztos eredményt kapsz.

Szellemcsík megjelenhet olyankor is, ha a teszt rossz, szóval mindenképp ismételj.

2011. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ezzel most megnyugtattál.
2011. nov. 26. 09:50
 8/9 F.B.I. ***** válasza:
Ha megnyugtat látatlanban megmondom, hogy nem vagy terhes! Ha biztos akarsz lenni,akkor holnap reggel egy teszt! Reggel!!!!! és akkor kell megnézni, amikorra a teszten feltüntetett utasítás kéri! utána kidobni! Ha negatív , akkor sok sikert a vizsgákhoz! Hol tanulsz?
2011. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjött reggel, épp mielőtt megcsináltam volna a tesztet.. Szóval akk tuti nem vagyok terhes :) Amúgy ELTE-n jogásznak tanulok :)
2011. nov. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!