Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi teszten...

Facelle terhességi teszten fehér csík?

Figyelt kérdés
Időn belül..nem tudom eldönteni, hogy egészen vékony halvány rózsaszín vagy sima fehér csak hogy ott van...valakinek volt hasonló?
2011. máj. 24. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2011. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajna azt nem tudok felrakni...de lehet csak rossz volt...csak hátha volt már másnak hasonló...egy vékonyka vonal
2011. máj. 24. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mér olyan volt, hogy ott, ahol a terhes csíknak kellett volna lennie ott még fehérebb volt a teszt, mint a többi részen, ez egyértelmű negatívot jelzett.
2011. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen olyanom nekem is volt...ez nem olyan...
2011. máj. 24. 14:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdés megoldódott, mert 20 perc elteltével eltünt:)
2011. máj. 24. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan, hogy időn túl jelent meg a 2. csík és úgy néz ki, hogy a két vége erősebb a csíknak, a belseje pedig sokkal világosabb. Én negatívnak veszem...
2011. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis inkább csak az egyik vége erősebb rózsaszínű. Így kicsit olyan, mintha egy vékony vonalka lenne ott. Ez negatív szerintem, mert időn túl lett ilyen.
2011. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jah...időn belül ott volt..száradás közben befoltosodott és nem látszott, száradás után meg úgy néz ki mint egy sima nem túl erős pozi teszt...tudtam hogy megbánom ha megcsinálom mert csak megörít:)
2011. máj. 24. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, időn belül láttam nagyon halovány második csíkot, még másnap is láttam, egy kicsit forgatni kellett, de láttam, erre fel tegnap megjött!!!
2011. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!