Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék, mit tegyek?

Terhes lennék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Október 18.án volt az utolsó "rendes" mensim,a rákövetkező mensi ideje körül volt egy 1napos "vérzésem" úgy gondoltam megjött! Most már ott tartok hogy egész nap émejgek, fáj a fejem, a mellem pedig telt lett nagy kék erekkel!
2011. nov. 25. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. öt hetes terhes lehetsz a tünetek alapján.

Védekeztek? Terveztétek?

Szerintem csinálj egy tesztet!

2011. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk, ha jön akkor szeretettel várjuk! :)
2011. nov. 25. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj reggeli első vizeletből és ha pozitv az eredmény, 2 hét múlva menj orvoshoz. Gratulálok ha pozitív lesz, a tünetek alapján szerintem babás vagy.
2011. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézelődtem a neten és amiket írnak terhes tünetnek azokból tapasztalok én is, pl: puffadt has, lelassult anyagcsere, gyomorsav. Ha nem vagyok babás nem tudom mitől lehet ennyi tünetem?!
2011. nov. 25. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
A Párom hazafelé hozott terhes tesztet! Nem bírtam várni! Teszteltem!! Pozitív!!! Így most már tudom miért érzem ezeket! Boldogság!
2011. nov. 25. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok neked! vigyázzatok magatokra:)
2011. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Ha két hét múlva elmész orvoshoz, már hallani is fogod a kicsi szívverését! Ha elkezdenél barnázni, azonnal menj orvoshoz!

Bolgod babavárást!

2011. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!