Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt spontán vetélésem amit műszeresen fejeztek be!Az első menzi féle feb.14-én volt és 4 napig tartott,a második vérzés-barnázás márc 3-án szintén 4 napos volt!

Márc 18-án barnázni kezdtem 2-án csináltam tesztet ami elég erősen pozitív lett,elmentem dokihoz és azt mondta nem lát semmit,üres a méhem:(

ma is csináltam reggel elsó vizeletből tesztet és negatív:(

márc 3-án megyek megint dokihoz!

nem értem mi lehet,már kétségbe vagyok esve,nagyon szeretnénk kistesót!!!!!!!!!!!!!


2008. márc. 23. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy az még... de majd a doki megmondja. Kicsit össze vissza irtad le a dolgokat
2008. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

márc 30-án megyek dokihoz.

bocsi az össze vissza irogatásért,csak bánatos vagyok kicsit!:(

2008. márc. 23. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem baba :-( Ez a rendszertelenség még a vetélés miatt lehet. Ezért volt az első teszt is még pozitív, a szervezete még azt hitte, hogy megvan a baba, ezért termelte a hormont, ami alapján a teszt is működik. Ha majd mész a dokihoz, ő majd biztos mindent elmond rendesen.
2008. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy műszeres befejezés után három hétre jött meg február 11.-én. Most nem jött meg, de a tesztem pozítív és vérezgettem, utrogestant kaptam és jövőhéten megyek vissza, remélem minden rendben lesz. Ja a dokim azt mondta, hogy művi befejezés után sem látható még a hcg sokáig, azt mondta, hogy ez butaság! Ha a teszted +, akkor az +!!!!! A doki nem ok nélkül hívott vissza 1 hét múlva! Én szorítok neked, hogy baba legyen a dologban!!!
2008. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak üzenem,hogy én is drukkolok neki!!!!!!!
2008. márc. 24. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!