Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szexel rengeteg tini és...

Miért szexel rengeteg tini és gyerek, mikor fogalmuk sincs arról, hogyan lesz a gyerek?

Figyelt kérdés
Komolyan már rosszul vagyok attól,hogy naponta mindig van legalább egy kérdés,hogy "terhes lehetek-e ha ráélveztek egy lepedőre amin azután aludtam".tudom,lépjek rajta túl,ne válaszoljak (nem is szoktam).De olyan rettentő idegesítő,hogy éretlen kis csitrik szexelnek,mikor nyilvánvalóan nem érettek rá,aztán szülnek 16 évesen vagy mennek abortuszra.Vagy ez csak engem húz fel?
2011. nov. 25. 07:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én tanítottam biológiát, hát ne tudjátok meg mennyi (és milyen) kérdéssel fordultak hozzám a diákok, merthogy a szüleikkel nem tudták megbeszélni :(

Ez azért durva.

Most terhes vagyok, de a gyerekemnek szerintem ÉN fogom elmondani mi hogy működik, bármennyire is zavaró. Még mindig kevésbé zavaró, minthogy 15 év múlva nagymama legyek, nem?!

2011. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ahoz ki kell alakitani egy olyan anya gyerek kapcsolatot egy 15 eves gyereknek a szulo a legnagyobb ellenseg... magyarazz meg neki vmit hat.....
2011. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sem elsősorban az iskola dolga,hanem a szülőé.Ki más világosítaná fel az élet dolgairól,ha nem én?
2011. nov. 27. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!