Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap görcsölt a hasam! Ma...

Tegnap görcsölt a hasam! Ma meg nagyon furi érzésem van! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Elvileg hétfőre nem várom!Ma 37,2 volt a hőm.Egyébként ebben a hónapban nem mérem a hőmet, csak néha mikor kíváncsi vagyok rá!Szerintetek mi lehet ez?Ha babás is vagyok, akkor is ez még korai lenne?!
2009. máj. 12. 11:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Járt már így valaki?Más is érzett már ilyet?
2009. máj. 12. 12:02
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet mégis a babától?
2009. máj. 12. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, elég kérdéses a dolog.

Szerintem várd meg a hétfőt.Általában a nők megérzik,ha beköltözött a Picur, de lehet attól is ha nagyon szeretnél babát.Én megéreztem.Én is nagyon furán éreztem magam, valahogy belül tudtam még a teszt előtt (már egy héttel),hogy velem van a Kicsim.

Remélem babás vagy!Drukkolok!

2009. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!Épp most keltem fel!Pár napja aludnom kell napközben is mert leragadnak a szemeim!És furcsa mód érzékeny vagyok néhány illatra, és a gyomrom a torkomban van ma egész nap!Te miket éresztél mikor terhes voltál?azt írtad előbb érezted már mint a teszt mutatta volna!
2009. máj. 12. 15:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyi igen nagyon szeretnénk babát, de a görcsös akaráson már túl vagyok!Ebben a hónapban nem foglalkoztam a dologgal!Hétvégén sem és tegnap sem foglalkoztam vele!Eszembe jut nem tagadom de nem görcsöltem rá!
2009. máj. 12. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, én is érzékenyebb voltam az illatokra, erős gyomorrontásos tüneteim voltak, alig tudtam enni néhány falatot, és ugy éreztem mintha egy lufi lenne a hasamban.

A mellem nagyon feszült, kicsit sötétebb lett a mellbimbóm és apró fehér pöttyök jelentkeztek rajt.Ja a pocim állandóan puffadt...azt hiszem más nem.Voltak enyhe mensis fájdalmaim, azt hittem "na holnap már megjön" de aztán semmi.Ez normális mert idomul a tested a babaváráshoz.

Remélem sikerült, és a kis jövevény már a pocidban van.:)

Ha nem is tudsz annyit enni, igyál tejet, egyélt tejterméket, és gyümölcsöket.És majd a teszt megmutatja van-e bent valaki.:)

2009. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is remélem, már szívem szerint tesztelnék, de párom azt mondja, és teljesen igaza van, hogy amíg a nem várt napja nincs addig felesleges.Tudom, h igaza van, de...:)

Én is remélem, hogy babócás vagyok!:)

2009. máj. 12. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!