Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban ki nem várja a...

A napokban ki nem várja a menstruációt?

Figyelt kérdés
Legkésőbb holnapra várom,de már úgy bizsereg a hasam,hogy jó jel-e nem tudom,de nem merek már reménykedni,1 év után.Üdv.
2011. nov. 23. 20:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Én voltam aki vasárnapra nem várja és netes tesztem, van,ami reggel poz.lett.Én képet nem tudok hozni ,mert a fényképezőnk szervizbe van.
2011. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok, csak így tovább!!!!
2011. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

Gratula:D

Nekem meg,ha mindeen igaz akkor megjőtt,bár még nem tőkéletesen,de majdnem,én nagyon kivagyok....most vettem be egy nyugtatót,elegem van már a minden hónapi reményből,feladtam,sőt nekem nem is kell gyerek.

2011. nov. 24. 20:50
 44/61 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnálom, hogy most nem jött össze Neked.Tudom mit érzel,(mi 15 hónapja próbálkozunk) hiszen nekem is most jelentkezett megint.Én is az előbb vágtam a párom fejéhez,hogy nem is kell gyerek.De Te is tudod, hogy igenis kell! Megrázzuk magunkat és lesz következő hónap. Hidd el a karácsonyfa alá kétcsíkos tesztet hozz mindkettőnknek a Jézuska.

2011. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

Szegénykéim, maradjatok ebben az állapotban, hogy nem kell gyermek, egy csomóbébi így jött össze :-)

nekem még nem jött meg, de már én is mondtam hasonlót....

2011. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Hahó, én vagyok a tegnapranemvárós-tegnapreggelnegatívattesztelős. Még mindig nem jött meg, de már elkezdődtek a premenstruációs fájdalmak. :-(
2011. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem is folyamatban, ma kéne, is fog is........de nem baj ám, majd Karácsonyra, sokkal jobb is lesz!!
2011. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Én a tegnapi poz.netes tesztes vagyok.Kitartás és ne keseredjetek el.Tudom,persze,könnyen beszélek,de mást nem tudsz tenni.sajnos az a franc menzi mindig leteper minket,de fel kell állni és tovább csinálni,mert ha nem teszed nem teljesül az álmod...pihenjetek sokat,és nyugi.Esetleg pár nap szabi apával az ovu idején?hátha segít.Persze aki meg tudja oldani...
2011. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
Második vagyok,Képzeljétek ma 2 tesztet is csináltam 2 különfélét és mind a 2 POZITIV!! :))))))))) Én annyira boldog vagyok !!!Ez volt az első hónapunk.
2011. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Ismét második.Hogyan kell képet felrakni?
2011. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!