Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány százalék az...

Lilchan kérdése:

Szerintetek hány százalék az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
11 hónapja nem védekezünk a párommal. Eddig mindig megjött pontosan vagy kicsit előbb a mensim. Ebben a hónapban tegnap kellett volna megjönnie, de idáig még nem jött meg. Tegnap fájdogált a hasam, meg ma is, de folyásom sincs. Volt egy halvány pozitív tesztem pár napja.
2011. nov. 23. 14:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na most már teljesen össze vagyok zavarodva. Tegnap előtt barbázgattam, tegnap véreztem, ma is csak barnázgatok. Csnáljak azért még egy tesztet, ha ez is elmúlik?
2011. nov. 26. 12:31
 12/14 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet mi lett az eredmény?
2011. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, mert megjött, és ma múlt el.:S Igazából 1 napig véreztem, a többi csak barnázás volt. Majd megyek nődokihoz.
2011. nov. 30. 23:38
 14/14 anonim válasza:
Na,mi lett? :)
2013. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!