Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelnétek ebben az...

Mikor tesztelnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Fél éves a babánk és elképzelhető, hogy teherbe estem. Nagy trauma nem lenne, mert eleve egy éven belül terveztük a második baba megfoganását, csak hosszabb próbálkozási időre számítottunk, mert a fiam is több, mint fél év után fogant meg.

Szülés után a mensim a második hónapban visszatért, akkor két hónapig szedtem fogamzásgátlót, a ciklusaim így normális 28 naposak voltak, mint régen. Azután leálltam a tablettával és az azt követő három ciklusom 21-24 napos lett. Ebben a hónapban már a 25. napon vagyok és még mindig semmi, jele nincs annak, hogy megjönne napokon belül.

Szerintetek teszteljek mostanság, vagy várjam meg a ciklus 28-30. napját, ha addig sem menstruálok?

Azért szeretném, ha minél hamarabb kiderülne, mert a baba miatt elég tempós az életmódom, 20-30 kilós babakocsit kell cipelnem naponta az emeletre, hajlongok, rohanok a fiam miatt, ráadásul elég erősen edzek is, de téves riasztás miatt nem szeretném a fiamat napokra megvonni például a sétától, vagy magamat a sporttól feleslegesen.


2009. máj. 12. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:

:) Persze, hogy tesztelj!

Veszíteni valód egyáltalán nincs, elvileg mutathat már pozitívat a teszt. Ha nem teszi, akkor pár nap múlva ismételd meg, és ha akkor is nega, akkor doki- ő akkor már vérvétellel egyértelműen megválaszolja, van-e HCG a véredben.

2009. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!