Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal..védekeztünk gumival!Mikor vége lett a szexnek jött belőle.valami folydék..valami fehér...de nem tudom mi lehetett az.Megnéztünk a barátommal,hogy lehet kiszakad a gumi.. de az ugy látszott mintha nem lett volna semmi baja(abba volt az anyag is)de "ott"nekem tiszta fehér folydék volt!Nem tudom mi lehetet az!Én nem mentem el...27.én kell megjönnie!Szerintetek lehetek terhes?Vegyek eseményutáni tablettát?Egyáltalán merre induljak el?Mi lehetett az???SEGÍTSETEK KÉRLEK!!!!!!!!!!!Nagyon félek:17 éves lány
2008. márc. 22. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az izgatás folyamán folyadékot termelnek a hüvely mirigyei, így könnyebben be tud hatolni a hímvessző. Mondhatni ez síkosít és ezért nem kell boltban vásárolt síkosítót használni. És ez a váladék folyt ki belőled, nem az ondó... ennyit a biológia óráról. Ha nem szakadt ki az óvszer akkor nincs mitől félned.
2008. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha azt sem tudod, hogy "mi az a fehér folyadék", ami a barátodból kijött, még inkább ne szexelj!
2008. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
IGAZAT ADOK AZ ELŐTTEM LÉVŐ ÍRÓNAK,HA AZT NEM TUDOD MI AZ, AKKOR INKÁBB NE CSINÁLD.....
2008. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán majd én eldöntöm hogy mit csinálok és mit nem!!!!!! ilyen válaszra igazából nem voltam kiváncsi...
2008. márc. 24. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem kell megijedned. 100%, hogy nem vagy terhes. Az nem lehetett ondó, kivéve, ha a barátod rosszul húzta fel, és esetleg egy kis mennyiség kifolyt. Akkor sem kell pánikolni. Nem olyan könnyű teherbe esni. Kitartás, és az lesz, amit te szeretnél.
2008. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!