Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 napja szeretkeztünk először. Óvszerrel, nem volt semmi gond. De azóta rosszul vagyok! Szédülök,hányingerem van, fáj a fejem és a hasam. Terhességi tesztet tervezek venni, de előbb próbálok itt tájékozódni. Az abortuszt elítélem, de túl fiatal vagyok még a gyermek vállaláshoz és nem tudnám eltartani a kicsit. Valakinek esetleg hasonló élmény? Terhes vagyok? Vagy csak az első szexuális élmény hatása?
2011. szept. 4. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát egyrészt ha óvszert használtatok és nem volt lyukas eleve nincs gond. 5 nap után még tünetei sincsenek a terhességnek. Amúgy én a múlt héten estem át egy víruson, másoktól is hallottam, hogy betegek. Nem lehet, hogy te is elkaptál valamit?
2011. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
azt nem hiszem, hogy az első együttlét élménye lenne, vagy hatása... ha meg a gumival nem volt gond, akkor nem kellene hogy az legyél... a menstruációs időszak egyes tünetei hasonlóak tudnak lenni a terhesség első tüneteihez... várj még legalább egy hetet, mert a fogantatás után kb két héttel mutatható ki a terhesség...
2011. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Párommal mindketten stresszeljük magunkat, és lehet ez is hatással van rám!Mindkettőnknek első együttlét volt!

Remélem a legjobbakat!

A víruson én is gondolkoztam vagy a front miatt. Őszintén, nem tudom!

2011. szept. 4. 23:03
 4/6 anonim válasza:
ne idegeskedjetek... ha vigyáztatok nem lehet gond... minél inkább rágjátok magatokat rajta annál rosszabbul leszel... és igaz, az első tünetek kb 3hét körül jelentkeznek, nem 5 nap után...
2011. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Atroposz ***** válasza:
Ó az első együttlét ez olyan romantikus ,bár ha utána aggódni kell az kicsit beárnyékolja az örömöt.
2011. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nem nagyon lehetsz terhes.

De ha mindenképp szükséged van megerősítésre, akkor várd ki a menzeszed napját, és akár megjön, akár nem, tesztelj. Addig nem érdemes, mert úgysem mutatna reális dolgokat a teszt.

2011. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!