Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok e? :s

Vajon terhes vagyok e? :s

Figyelt kérdés
arról van szó, hogy holnap lesz 1 hete, hogy elvesztettem szüzességemet a bara´tommal. ő is szűz volt még. Védekeztünk, igen. 4. nap késik a menstruációm, és nagyonf élek :s a hasamnál néha görcsölök, aztán meg jön egy olyan érzés, mintha jéghideg szél fújna a hasamra, és szúr. :s Nagyon félek, kérem, segítsetek. :/
2011. aug. 11. 10:27
 1/4 sumergo ***** válasza:
Hát aki szexre adja a fejét, annak mindig benne van a pakliban az, hogy terhes lehet. Bár védekezés mellett azért ennek lényegesen kisebb az esélye. Ez azonban attól is függ, pontosan mit takar nálatok a védekezés szó. A tüneteket pedig simán be is beszélheted magadnak. Tesztelj, aztán meglátod!
2011. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éretlen vagy,és ezért rettegsz...és ezért késik.Ha(tedd a szívedre a kezed)megfelelően védekeztél tényleg,akkor csak 1%-ban van okod aggódni.Szóval ha megúsztad---irány a nőgyógyász,és akkor a szex nem rettegés,hanem örömszerzés lesz,és pozitív dolog lesz(ha már itt tartasz),merthogy az lenne a lényege!!!
2011. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekeztünk. és azt is hallottam, hogy szüzesség elvesztése után késik a menstruáció. :s remélem csak késik.
2011. aug. 11. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno 17 évesen késett a menzeszem az első szex után 1 hetet. Állítólag a hormonok miatt.


26/N

2011. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!