Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba, vagy tuti nem?

Lehet még baba, vagy tuti nem?

Figyelt kérdés

Szombaton kellett volna megjönnie, de nem jött és mivel szeretnénk kisbabát reménykedni kezdtem, hogy hátha sikerült. Ma a reggeli pisiből csináltam tesztet és negatív lett! (egy 25-öset és egy 50-eset)

Még reménykedhetek???


2011. nov. 21. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységű teszt talán már kimutatná, de ha nem félidőben fogant, akkor lehet hogy még az is negatív lenne. Pár nap múlva próbálj újabb tesztet csinálni.
2011. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan úgy volt, hogy szombaton kellett volna megjönnie és hétfő délben teszteltem +-t. Amikor már nem is hittem, hogy valaha nekünk is összejön, és amikor már teljesen berendezkedtünk a gyerekmentes életre :) drukkolok!
2011. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érzékenyebb tesztet csinalj és naaaaaaaaagyon szoritok hogy + legyen
2011. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De hol lehet érzékenyebbet venni??? Mindenhol csak ezt lehet kapni. A 25-öset (Gabriell) gyógyszertárban vettem, más nem volt, az 50-eset (ClearBlue) pedig a dm-ben, de ott is csak ez az egy fajta volt!


Az a helyzet, hogy ez az első gyógyszermentes ciklusom, és attól félek amiatt nem jön meg, mert bekavar a gyógyszer abbahagyása. Volt már, régebben, hogy abbahagytam a gyógyszert, mert nem volt kapcsolatom és akkor nem kavart be, világ életemben mindig pontosan jött meg. Szóval ezért reménykedek, hogy most nem a "bekavarásról" van szó!

2011. nov. 21. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:

teszveszen, vaterán lehet kapni 10-es érzékenységű tesztcsíkokat, kb 100Ft/db áron. Egy egész pici kis papírdarab, de megbízható, nekem már egy hete pozitívat mutatott, mikor a doki azt mondta ő kizártnak tartja a terhességet az UH alapján. Mégis baba volt, most 9 és fél hetes a pocaklakó! :)

[link]

2011. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, meg is rendeltem! :)

Gratulálok!!!!! Remélem nekem is sikerül!!!

2011. nov. 21. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)

Drukkolok, majd írd meg mi lett!

2011. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!