Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már tuti, hogy van baba?

Most már tuti, hogy van baba?

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk,most kipróbáltam az ovu tesztet.3 napja késett a menzeszem és tesztelte 2 fajta teszttel,mindkettőn halványabb volt mint a kontrollcsík,de jól látható.Akinek ilyen a tesztje,ott tuti van baba?2 hét múlva fogad a nőgyógyászom és olyan hülye gondolataim vannak,hogy azt fogja mondani nincs ott semmi :(
2011. aug. 24. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt szinte sosem téved, főleg kettő :)(max ha valamilyen betegség miatt hcg-t termel a szervezet) Gratulálok anyuka!
2011. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) azért tüneteim is vannak,remélem terhestüneteket nem okoz ciszta vagy bármi más..mert a mellbimbóm nekem is fáj és a többi ami ekkor szokott lenni :) hogy a fenébe tudnám e negatív gondolatokat kiűzni a fejemből?
2011. aug. 24. 16:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél még két tesztet :D 4 teszt nem hazudik!
2011. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
4 teszt is kimutatja a cisztát :( a gondom az,hogy alig akarom elhinni,hogy baba miatt van.veletek is volt ilyen?
2011. aug. 24. 17:22
 5/14 A kérdező kommentje:
a méhszájam fent van az biztató nem?bocsi a tudatlanságomért,első baba lenne.tehát ha ciszta miatt lenne pozitív tesztem,akkor a méhszájam nem lenne ilyen igaz?
2011. aug. 24. 17:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha 2 pozitív teszted is van akkor az már biztos hogy baba.Ne is gondolj semmi másra.
2011. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ovutesztet használtál?

Nekem is mutatott csíkot, de sajnos baba nem volt viszont menzesz az igen...

Szorítok Neked! ++++

2011. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen,mondom most kipróbálom az ovu tesztet.mikor pozitív volt,együtt voltunk 2 naponta és lám már késik a menzsszem 4 napja,és a terhestesztjeim meg halványabban,de pozitívak.köszönöm a biztatást,próbálom elhinni,hogy tényleg baba van és az orvos 2 hét múlva talán megerősíti ezt :)
2011. aug. 24. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem 3 borzasztó halvány tesztem lett.Amikor dokihoz mentem még csak petezsákot látott, majd még kétszer vissza kellett menni, mire embrió is volt.( Először csak szikhólyag. )Szerintem ne izgulj. 6 hétnél nem is érdemes hamarabb menni. Más egyéb tünet?
2011. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
más egyéb tünet?néha úgy görcsölök,mintha meg volna a menzeszem.ilyenkor a derekam is fáj meg a combomra is kihat.meg fokozott álmosság is jelen van.és extra érzékeny a mellbimbim :)
2011. aug. 25. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!