Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja nem védekezzűnk...

4 hónapja nem védekezzűnk mégse estem teherbe?

Figyelt kérdés
most sokan le fogtok szólni amiatt mert nem védekezzűnk ő 21 én 20 éves vagyok és még nem ejtett teherbe és majdnem minden 7en egyűtt vagyunk,eddig csak szerencsék volt?ő azt modta hogy eddig senkit nem ejtett teherbe
2011. nov. 20. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában akkor igényel kivizsgálást a dolog ha a pár látszólag egészséges és rendszeres, védekezés nélküli szex mellett egy év alatt nem sikerül teherbe esnie a nőnek.


Ha még nem akartok gyereket védekezzetek, mert lehet hogy csak szerencsétek volt eddig. Ha pedig szeretnétek babát akkor még ne aggódjatok, sikerülhet.

2011. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónap az semmi. Általában egy év után javasolják, hogy orvoshoz menjetek. (én 6.5 év nem védekezés után lettem először babás)
2011. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hónap még nem sok, és úgy írtad, hogy majdnem minden 7-en együtt vagytok, az pedig nem valami sűrű nemi élet, simán el tudjátok kerülni a peteérést. Úgyhogy lehet, hogy csak szerencsétek volt.
2011. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
inkább úgy mondom hogy minden héten egyűtt vagyunk de már pár hete csak hétvégente,azelőtt sűrűben is de most dolgozk és emiatt kicsi ritkábban de a hétvégét sosse hagyuk ki
2011. nov. 21. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!