Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üdv! Lehetséges e az hogy a...

SNW kérdése:

Üdv! Lehetséges e az hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés
1 hónap és 2 hete vagyunk együtt 3x voltunk együtt nem védekeztünk de nem mentem el egyszer sem, nem ezért nem védekeztünk mielőtt jönne a válasz, tudom hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot de amióta együtt vagyunk 2x is megjött neki, most másfél hete emiatt nem tudtunk együtt lenni, Péntek óta van egy olyan érzése hogy hányingere van egy kis időre és fáj a hasa de nem görcsöl csak enyhén én esetleg valami gyomor rontásra tippelnék, semmilyen más tünete nincs! Ezt hogy terhes ezt is csak a nővére vetette fel poénból
2011. nov. 20. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes!
2011. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, pelenkát!
2011. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószínűtlen, hogy terhes lenne, de mivel egy emberi szervezetről van szó, sosem lehet tudni.

Terhességi teszt, orvos.

2011. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon nagy poén volt köszi!
2011. nov. 20. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
dehogy terhes
2011. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha logikusan végiggondolod, megjött neki, akkor nem lehet terhes. Vannak kivételek, de az nagyon ritka.

Én lettem terhes a barátomtól ugyanígy, viszont én elsö alkalommal terhes lettem.

Ha nem akarsz gyereket, vagy nemi betegséget, húzz óvszert, mert nem játék. Egy nönek nagy fájdalom mind fizikailag, mind lelkileg egy abortusz. Gondolkozz el, persze nem a saját testeddel játszol, de azért csak érzel a lány iránt valamit. Ne akarj neki rosszat.

2011. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze utolsó válaszadó, erről szó sincs én attól félek a leginkább hogy az egyetemet abba kell hagyja 19 vagyok ő 23 nekem mégnagyobb tré lenne ez de egyszerűen nem hagyhatom őt cserben ha úgy adódna a lelkiismeretem nem engedné. csak nem értem ezt a 2 napja tartó nagyon ritkán rájövő enyhe roszzul létet hasfájással semmi más létező tünet nem mutatkozik
2011. nov. 20. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Van valami ilyen vírus, lehet az bújkál benne.
2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kéne abba hagynia az egyetemet, rengetegen terhesen járnak, és gyerek mellett, de nem terhes, lehet elkapott vmit
2011. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!