Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehet terhes a barátnőm?

Ettől lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban, és most egy órája kb elkapott minket a dolog. Nem akartunk igazából csak este, és úgy voltunk hogy akkor veszünk gumit is. Aztán hajnal kettőkor csak annyi volt, hogy gumi nélkül csináltuk kicsit, és nem is volt elélvezés. Aztán kivettem és pont hogy kivettem akkor nem elélveztem, hanem ejakuáltam .Nem barátnőmben, hanem a combjára és a hüvelykörnyékére. Nem volt sok csak mint egy előváladék szerűség. Előtte letöröltem a péniszem, tehát nem volt előváladékos. Most délután a helyzet nagyábból ugyanez, csak most nem volt semmi elélvezés. Ma jön meg neki a mensese vagy holnap. Szerintetek mennyi rá az esély?:S
2011. aug. 16. 17:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
35% esély van rá. VAN előváladék, hiába törlöd le.
2011. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
és a menstruáció ?
2011. aug. 16. 17:49
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi van vele? :D
2011. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A letörölés SEMMIT sem ér, mert a spermiumok NEM letörölkhetöek, csak szappanos mosással lehet letávolitani, még a tisza viz sem hatásos.

Az meg, hogy nemsokára kellene megjönnie - ettöl még lehet terhes, a menzesz elött, alatt és közvetlen utána is.

2011. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ezt a 35 %-os marhaságot honnan veszitek..az, hogy a megszakításos "védekezés" pearl indexe 35, nem egyenlő a 35%-os eséllyel


a csaj menjen 72 órásért dokihoz, pláne, ha hajnalban is volt kefélés, mivel akkor maradt néhány kis fickó odabent nálad, ami most az előváladékkal együtt meg a barátnődben van

2011. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De amugy ha elmentem wc-re akkor elvileg ami bennem volt "fickók" azok eltüntek:)
2011. aug. 16. 18:05
 8/24 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent, hogy elmentél pisilni. Volt ott még benned hidd el.
2011. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz baj.. elvileg holnap megkéne hogy jöjjön neki..
2011. aug. 16. 18:08
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem miért nem lehet védekezni -.-'
2011. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!