Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehet terhes a barátnőm?

Ettől lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban, és most egy órája kb elkapott minket a dolog. Nem akartunk igazából csak este, és úgy voltunk hogy akkor veszünk gumit is. Aztán hajnal kettőkor csak annyi volt, hogy gumi nélkül csináltuk kicsit, és nem is volt elélvezés. Aztán kivettem és pont hogy kivettem akkor nem elélveztem, hanem ejakuáltam .Nem barátnőmben, hanem a combjára és a hüvelykörnyékére. Nem volt sok csak mint egy előváladék szerűség. Előtte letöröltem a péniszem, tehát nem volt előváladékos. Most délután a helyzet nagyábból ugyanez, csak most nem volt semmi elélvezés. Ma jön meg neki a mensese vagy holnap. Szerintetek mennyi rá az esély?:S
2011. aug. 16. 17:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Most jobb idegeskedni?
2011. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8-ban elmondták, hogy a spermiumok nem a húgycsövedből jönnek...biztos nem figyeltél...
2011. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha ma vagy holnap kellene megjönnie, akkor az esély szinte 0. Ma már volt egy ilyen kérdés, keresd ki. De szerintem ne izgulj. Tényleg szinte semmi esély.
2011. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az esély SOSE 0.
2011. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szeretnétek, ha a barátnőd 9 hónap múlva szülne egy gyereket, aminek te vagy az apja? Felkészültetek erre? Igen, vagy nem? Ha nem, szerintem menjetek el esemény utáni tablettáért és legközelebb védekezzetek.
2011. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az esély kb 10%.beszélnek ezek hülyeséget mi 6 éve vagyunk a párommal együtt az elején védekeztünk aztán csak úgy h idő elött kivette.és egyszer sem estem teherbe.mikor úgy gondoltuk jöhet a pici akkor ráálltunk a dologra és kb fél év és összejött.azóta 2 is van.ne parázz de legközelebb védekezzetek.....nem tudni h mázlitok lesz e vagy nem.:)
2011. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. A 10% az azt jelenti, hogy 10 ilyenből egy betalál. Mi anno amikor a párommal elhatároztuk, hogy gyereket szeretnénk, az első óvszer nélküli alkalommal összejött. Annak mennyi volt az esélye?
2011. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha jól elolvastátok, a csaj menstruációja előtti néhány órában voltak együtt! Így az esély szinte 0!
2011. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
de ma még nem jött meg neki:\\
2011. aug. 16. 20:26
 20/24 anonim ***** válasza:
Na most, attol, hogy valakinek felevbe tart teherbeesni vagy 2 evbe, nem jelenti azt, hogy mas megszakitasos vedekezes mellett nem eshet egybol teherbe. Valoszinu, nem esett teherbe. DE, van ra esely! Ha nem akartok idegeskedni, babat vallalni vagy abortuszon torni a fejeteket, akkor irassatok ki akar az ugyeleten egy esemeny utanit. Ez a legjobb megoldas.
2011. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!