Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökre nem várom! Mikor...

Csütörtökre nem várom! Mikor teszteljek először? Van így még más is?

Figyelt kérdés
Éjszaka arra keltem, hogy valami "beleszúrt" a méhembe, ilyet még soha nem éreztem. Ma egy kicsit rosszul vagyok, "talán" hányingerem is van, de minimális. Mikor teszteljek először? Akik hasonló helyzetben vannak, tartsuk itt a kapcs.ot!
2009. máj. 11. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképp várd meg, mikor már egy napja késigk, addig ne tesztelj. Nekem is volt, hogy erre ébredtem, és azelőtt sosem, és teszteltem, aztán pedig másnaptól menstruáltam. Nekem elméletileg szerdán van a napja, amikor izgulhatok. És már 3 napja émelygek, de többé nem hagyom becsapni magam. Nekem egyébként a családtervező központban azt mondták, hogy ha már 5 napja késik, csak akkor teszteljek. Várok vasárnapig, de már nem bírok aludni, jár az agyam ezerrel.

2009. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is! Lehet,hogy én is megvárom az 5 napot, én is csalódtam már párszor :( Tartsuk a kapcsolatot, kíváncsi vagyok Rád, meg drukk ezerrel :)
2009. máj. 11. 12:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont csütörtökre nem várom. Nagyon izgulok, mert tavaly már volt egy vetélésem és most újra próbálkozunk egy jó ideje. Eddig semmi, de most új hónap új esély. Én várok pár napot ha nem jön meg csütörtökre. Nehezen várom ki ezt a pár napot, de én is csalódtam már sokszor. Drukkolok neked, majd írd meg hogyan alakulnak nálad a dolgok.

2009. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
OKé, megírom! Hétfőn tesztelek csak! Te is írd meg!
2009. máj. 12. 10:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Első voltam, én is megírom. Jaj, csak bírjam ki addig! Ma is alig bírtam magammal reggel. Közben pedig már fel vagyok dobva, mintha már pozitívat teszteltem volna.


A munkám meg nem halad :(

2009. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szintén így vagyok :) írjatok
2009. máj. 12. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Persze, hogy írok majd ha van teszt eredmény!!! Remélem mindhármunknak teljesül a vágya és pozitív lesz. Csak erre tudok gondolni, olyan lassan telik az idő. Akkor ti hétfőn teszteltek?
2009. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első voltam. Nem, én szombaton, vagy ha kibírom, vasárnap fogok tesztelni. Addig meg malmozom... Ma vagyok a 32. napon, ma kellett volna megjönnie, eddig semmi.
2009. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megjött :( most már elmegyünk a dokihoz, ez volt az 5 hónap!
2009. máj. 13. 09:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2009. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!