Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e igy hogy máj...

Terhes lehetek-e igy hogy máj 3-án kellet volna megjönni és azota sem jön de semmi tünet textelhetek már?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, tesztelhetsz.
2009. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is május 3-ra lett volna esedékes a mensim, de nem jött meg és a mellem feszülésén (nem fájdalmas, csak keményebb) kívül nem érzek semmit. 1x már teszteltem, 6-án, de - lett, azóta sem mertem újra megnézni.

Drukkolok, hogy Neked + legyen!

2009. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen de nem szabad feladni szt tul korán teszteltél én majd most fogok kicsit félek mert már nagyon akarunk bababát
2009. máj. 11. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is május 3.-ára kellett volna megjöjjön.

3.-án teszteltem pozitivakat.29-30 napos ciklus.

A melleim feszesek,fájnak,alig bírok hasra feküdni.

Magas a hőm,fáj a mellbimbóm.

2009. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok megkérdezhetem hogy milyen tesztet használtál és h halvány volt vagy már addigra jol láthatoan pozitiv és ha én holnap tesztelek akkora ha babás vagyok akkor már szépen kimutatná?
2009. máj. 11. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulát.

100% mutaja már a teszt.

Én Qupidót és Gabrielt használtam halványabb volt a tesztcsík.

Esetleg már teszteltél is ma reggel????

2009. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!