Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthat az érzéstelenító injekció?

Árthat az érzéstelenító injekció?

Figyelt kérdés
Ha esetleg babás lennék, és fogdokihoz járok, akkor árthat az érzéstelenítő injekció? Most nem jut eszembe a neve hirtelen.
2008. márc. 21. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
eszembe jutott lidocain :)
2008. márc. 21. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.én is babatervező vagyok sajna már 9 hónapja.Volt egy gyulladás a fogamban, amit gyökérkezelni kellett volna.mondtam a dokinak, hogy babátszeretnék, és most abban a helyzetben vagyok h lehet, h igen.a doki tesztet csináltatott velem, mert akkor ő nem adhat nekem injekciót.mert ebben az időben az nem jó.ha hülyeséget mondok a doki után mondom.vártam 1 hetet, csin tesztet és ugy mentem vissza.kérdezz rá a dokinál te is.mond el milyen helyzetben vagy.boldog babavárást.sok sikert.
2008. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia 3 hete mentem ki huzatni egyik fogam mivel babát szeretnénk egy ideje és fájt a fogam gondoltam megcsináltatom ne legyen vele macera akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok de rákérdztem és akkor mondták hogy a helyi érzéstelenítés azaz lidokainnak nincs semmi akadálya sőt a fogorvost ha teherbe esem rendszeresen kell látogatnom majd és a kezelésnél csak a gyógyszeres kezelést kell mellőzni! Boldog babavárást
2008. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!