Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma volt a 6. napja, hogy...

Ma volt a 6. napja, hogy késett, így reggel csináltam tesztet, ami pozitív lett! Fel is hívtam a dokimat, de ő csak kedden rendel... Örülhetünk egy picit vagy várjam meg az orvost?

Figyelt kérdés
A tesztet reggeli vizeletből csináltam, érzékeny teszttel és rögtön vázolódott a másodi csík :)
2008. márc. 21. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetsz! Ha késik és a teszt pozitív lett, akkor terhes vagy :) Gratulálok!
2008. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönjük a gyors választ!! :) még nem nagyon hisszük el :)
2008. márc. 21. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elhinném a helyedben,persze azért biztos jól teszed,hogy megvárod a dokit, de a 2 csík az 2 csík!Én azért már gratulálok neked:-))
2008. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
mikor mensiztél utoljára? Hány hetes vagy? Én még nem mennék a helyedbe dokihoz,hacsak nem valami előző panasz miatt nem kell menni. Melyik tesztet használtad?
2008. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utoljára febr.11-16. volt meg. remélme, mpstmár nem is fog!! :) a corax be sure tesztet használtam, rossmanban vettem. az orvosom mondta, hogy kedden már menyjek. picit már azért 9rülünk :) nagyon szeretnénk babát!!
2008. márc. 21. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
gratula.mi is szeretnénk babat. nektek mennyi idő probálkozás után sikerült? első baba?
2008. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, első babánk lesz :) igazából - ha valóban hinni lehet a teszt eredményének, akkor - elsőre sikerült teherbe esnem :) mert egy hónapja próbálkoztunk először...nektek is ezt kívánom!! de még nem is nagyon fogjuk fel!! DE NAGYON ÖRÜLÜNK!! kitartás és csak semmi görcsölés!! szorítunk!! sok sikert!!
2008. márc. 21. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetsz!! Nekem is igy volt!!
2008. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem az érdekelne, hogy éreztél-e valamit mielőtt kiderült? Mondjuk már a félidő napjától kezdődően? Nekem a mellem fáj azóta és felvagyok puffadva. Érdekelne ezek lehetnek-e terhesség jelei?
2008. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia!! hát mostmár mi is láttuk a kis borsószemünket, úgyhogy bejött a teszt eredmény!! :) hát volt cici feszülés, felfújódva éreztem magam, szurkált a pocim. ahogy kimaradt a menzim, érzékenyebb lettem az ízekre, meg nagyon fáradékony, aluszékony vagyok!! remélem, segítettem :)
2008. márc. 25. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!